Alte știri din fotbal
Mister în Giulești! Nu mai intră în planurile lui Daniel Pancu, dar refuză toate ofertele de transfer
0
În plină criză energetică, nocturna stadionului din Târgoviște a fost aprinsă în două seri consecutive. Explicația incredibilă: „Nu e nicio risipă”
0
Alex Musi, arma secretă a lui Nuno Campos » Devine noul „rege” al penalty-urilor scoase din superligă
0
„Câte goluri sunt în poza asta?” » Avem răspunsul!
0
Știri din fotbal internațional
Moment incredibil: o minge degajată în afara terenului a produs un accident auto
0
Romelu Lukaku s-a înțeles cu Fener! Când va fi anunțat transferul
0
După un moment colosal, marele Zlatan Ibrahimovic s-a dus glonț la un român: „Cine e Maradona?”
0
Imagini antologice din una dintre cele mai mari țări din lume: Cine este românul căruia i-a fost dedicată o scenografie 3D uriașă, apoi a marcat golul victoriei
0
Lifestyle
Iubita internaționalului român a furat toate privirile la prezentarea din Scoția: „Începutul unui nou capitol!”
7
Fiica fostului mare internațional român, apariție incendiară în vacanță: „Ibiza și magia ei”
7
Anamaria vrea să obțină 50 de milioane de dolari de la superstarul Luka Doncic
3
Cătălin Cîrjan e un „câine” fericit » Imagini de la cununia civilă: Evelyn i-a spus DA!
3
O dronă a intrat dinspre România în Bulgaria și a explodat la 100 de metri ...
Libertatea
„Românii au ajuns să meargă la supermarket ca la muzeu”. Consumul scade de ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Cât costă să mănânci la restaurantul din Saint-Tropez preferat de Brigitte ...
Libertatea
Ba , voi jurnalistii nu pricepeti ca oamenii nu protesteaza pentru incidentul de la colectiv , sau incercati sa-o duceti intr-acolo Baa !!!!! oamenii ies in strada pentru ca tot sistemul administrativ este bolnav,injust si corupT etc. DE AIA IESIM NU DOAR PENTRU ,,CAZUL" COLECTIV !!!! PRICEPETI ? .
felicitari galeriei dinamoviste!
Ai dreptate dar aia cu " erau la o distractie sarbatorind ceva ce nu avea nici o legatura cu romania sau traditiile ei." nu prea . Las_o mai moale cu traditiile ca nu mai intereseaza pe nimeni filmul dacii sau mihai viteazu sau poezia parintii a lui adrian paunescu , etc.. Pun pariu ca 99 % din tinerii de azi nu stiu pe de rost nici macar o strofa din " somnoroase pasarele" a lui eminescu asa ca mai usor cu carutza la deal !!
Absolut corect !!!
cu tot respectul pt cei indurerati, nu credeti ca se exagereaza? dumnezeu sa-i odihneasca in pace si sa le fie tarana usoara dar sa ai facem eroi cred ca am pierdut mintile cu totul.. e trist ca au avut de suferit atatia oameni dar cuv eroi e mult prea mult... galeria dinamovista a facut un gest frumos de solidarietate dar exagereaza... acesti tineri au murit intr-un club din cauza unui incendiu... nu salvand vieti omenesti nu sau sacrificat pt alti nu au luptat in al doilea razboi mondial pt a ne apara tara nici in vreo revolta contra sistemului ce ne conduce si care ia ucis pe ei... erau la o distractie sarbatorind ceva ce nu avea nici o legatura cu romnia sau traditiile ei...sa intamplat o nenorocire.. mi se pare un gest frumos sa tinem doliu si momente de reculegere si cred ca e suficient atat... sa nu uitam adevaratii eroi ai acestei tari si sa-i inlocuim cu alti... condoleante familiilor indurerate!!!
m-a umplut de emotie rezultatul de aseara. bv viitorul
Primul nume e SCRIS GREȘIT! Oooffff!!! Dumnezeu să-i odihnească în pace pe toți!
Nu-i nimik...dupa 3 Titluri de campioni consecutive,ne permitem o mica pauza de 1 an...frustratii din toata tara sa se duca linistiti la culcare.
SUPER ECHIPA !!!! FELICITARI ! STELARI !
pentru ...don_vito sicracker: de se mai uita niste ***penibili si frustrati, la un sport NOBIL,de DOMNI,pentru SPORTIVI,in loc sa mearga pe tarla,acolo unde sunt atatia stiuleti nestransi!?I***macar acolo nu aveti televizor si n-o sa mai aveti dileme si frustrari!Acolo puteti visa la...fcsb!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.