Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
PSD-ul vostru nu a fost in stare sa vopseasca gardul unui spital daramite sa construiasca , auzi, 3(trei) sali de sport! Nu v-ar fi rusine , mincinosilor ordinari! Huo!
Iar cei 3 mari campioni sunt: dragnea, hrebenciuc si vîlcov.
Se vor numi dupa cum urmeaza: 1. Chivu Stoica. 2. Gheorghe Gheorghiu Dej 3. Ana Pauker.
Din pacate, pe masura ce se desteapta unii, apar alti prosti, asa ca numarul de votanti pro astfel de specimene ramane mult prea mare. Asa ca, sa ne luam gandul de la sali de sport.
Adica faptul ca la noi se contesta aproape toate proiectele sa fie de vina numai ofertantii?Si cum de se intampla asta numai la noi?Nu sunt din domeniu dar oare caietul de sarcini este facut de un primar,ministru...?Sper ca intelegeti unde bat...
Scuza-ma, dar tocmai primaria si aparatul birocratic este de vina!!! De ce?? Caietul de sarcini facut prost, plin de lucruri interpretabile, vagi. Cereri de clarificare la care nu se raspunde in timp util catre firmele care participa la licitatie. De-asta si dureaza asa mult procesele pentru ca sunt chestii care nu au sens. Asa se ajunge sa castige licitatia firma care venise cu o oferta cu 10 milioane mai mare, in timp ce cealalta a fost eliminata posibil nedrept. Toate astea sunt din vina primariei!!! Ei au facut prost planul. Daca lucrurile sunt clare si corecte, o firma care pierde licitatie nu se apuca sa faca o contestatie, daca intelege de ce a pierdut. Nu e cazul aici. Nu va mai lasati pacaliti de toti fraierii care dau vina pe procese si pe contestatii!!!! Nicio firma nu se apuca sa conteste stiind ca pierde si ca nu are dreptate (inseamna timp, bani si reputatie pierduta)
Voi sunte-ti de la #Rezist,legionari,fascisti...sper sa v-a m-ai chinuiti inca trei legislaturi...sa va treaca...si voi si sport.ro...o apa si un pamant...voi pune-ti paie pe foc.
brrrrr *** , brrrr. ce este greu sa promiti, promite pana nu mai poti, prost este cine te mai crede .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Carciuma noastra la intrarea in sat se numeste "La betivanu' Nastase". Asa ca Firea sa aiba in vedere acest aspect, ca noi nu vom vinde numele. :)))
Auzi ca face (doar) trei sali de sport... Inseamna ca a facut insolatie. De ce nu face cate una in fiecare sector?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.