Alte știri din fotbal
Chivu l-a schimbat pe căpitanul Turciei: „Și datorită lui m-am transformat! Ne-a acordat șanse tuturor la Inter”
0
Dezvăluie în premieră, fără ocolișuri: „Să investesc la Dinamo? Voiam doar imagine! M-a mirat Becali”
0
Deschidere de scor în România U18 - Andorra U18 » „Tricolorii” lui Ion Marin încep drumul spre EURO 2027
0
Ce știe Arda Guler, starul celor de la Real Madrid, despre România: „Sunt onorat să fiu comparat cu Gheorghe Hagi”
0
Știri din fotbal internațional
Scandalul de corupție se amplifică » Un club riscă o amendă de milioane și excluderea din prima ligă
0
Pep Guardiola și-a declarat admirația față de colosul din Europa: „Spuneți-mi când nu te bucuri”
0
Fostul antrenor al lui Gheorghe Hagi de la Real Madrid, diagnosticat cu o „boală teribilă”
0
Manchester United pregătește arena-gigant de DOUĂ miliarde de lire » Planul: să fie gata pentru finala Campionatului Mondial!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
0
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Avertizare meteo ANM de ploi de până la 35 l/mp, ninsori și vânt puternic, ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
Celălalt Istanbul: partea întunecată a metropolei în care joacă România » ...
GSP SPECIAL
Patru tactici-cheie prin care Iranul poate forța retragerea SUA, chiar dacă ...
Libertatea
Nu mai este mult si vor avea loc batalii la tribuna. In sfarsit!
Așa fac unii politică, flutură un steag și strigă ura,culmea,au și votanți…
DACA S-A AJUNS LA ASEMENEA HULIGANISME IN PARLAMENT ,VA PUTETI DA SEAMA PE CE MAINI A AJUNS SARACA TARA.ACEASTA PERSOANA NUMITA SIMION NU ESTE LA PRIMA ABATERE . ASEMENA PERSOANE GEN SIMION , SOSOACA , GEORGESCU IN GENERE CAM TOTI COMPONENTI AUR S-AU REMARCAT IN PARLAMENT DOAR CA HULIGANI IN REST SUNT 0 BARAT. ASA ATUNCI CAND VOTATI MAI SI GANDITI PE CINE VOTATI.
Scumpirea gazelor si curentului a devenit o problema de siguranta nationala. Un fel de inflatie programata pt ca aceasta coalitie nefireasca sa poata face fata unor plati practic din..buzunarul romanilor. Urmariti discursul acestui ministru, o gargara in care nu spune absolut nimic, o insiruire de citate absurde, reprosuri si jigniri. Daca nu era Simion, se gaseau altii sa-i spuna adevarul in fata. Problema e ca individul e doar un pion fara importanta. Iritant e mai degraba tupeul lui. Seamana cu Jiji reclamand ca FCSB n-a primit doua sau trei penaltiuri gratuite, nu doar unul.
Asta a ajuns in parlament datorita generatiei facebook,altfel nu vedea mai mult de 100 de voturi. Ghiolban rasat,fara o nici o viziune, omul le are pe ale lui nationalisme,nu departe de noua dreapta.
:)))))))) Votati *** dragi romani!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.