Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan știe cu cine se va bate CFR Cluj pentru titlul din Superliga: „Echipă puternică”
0
Verdict în direct, înainte de play-off: „Dinamo a pierdut cel mai important meci al sezonului!”
0
Meciul nu s-a terminat pe teren! CFR Cluj le-a răspuns dinamoviștilor printr-o postare ironică: „Misiune eșuată!”
1
Programul primei etape din play-off » Când se joacă derby-ul dintre Rapid și Dinamo
1
Știri din fotbal internațional
Maurizo Sarri, atac fără precedent la adresa patronului: „Suntem în total dezacord. Atmosfera e deprimantă!”
0
Scandal la tragerea la sorți din „sferturile” Cupei Angliei » Fostul portar al lui Manchester City, acuzat că a extras-o dinadins pe Liverpool
0
Vedeta Turciei poate rata barajul de Mondial cu România » Informații noi cu două săptămâni înainte de play-off
0
Alesul lui Florentino Perez pentru a-l înlocui pe Alvaro Arbeloa » Americanii anunță o variantă surprinzătoare!
1
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Ucraina intervine în conflictul din Orientul Mijlociu. Zelenski a trimis ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Trump l-a sunat pe Putin: au vorbit o oră la telefon despre țările pe care ...
Libertatea
“Tu trebuia să fii cel mai bun pe teren nicidecum în pat”… eu zic ca ar trebui sa ne dam silința pentru a fi cei mai buni în orice am face
Întodeauna mi-a plăcut că promovați valorile. Oare nu intră și ăsta în partidul Prodancei?
"N-am avut niciun fel de problemă, nicio altă relație. Distracție, respect și atât." Respectul intre interlopi...pfffff, ce nestemata !... Bai. nea Ovidiu...da-o incolo..***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu știu câți dintre voi ați văzut o emisiune a lui Măruță la un moment dat. Făcea o farsa cu "vedete". Era o chestie ca cineva se ducea la poker în Ferentari și nu mai avea bani sa plătească. Și Măruță îl întreba pe respectivul pe cine l-ar chema...era 2-3 dimineața să-i aducă banii acolo pt ca l-au sechestrat aia. Fiecare își chema "cel mai bun prieten". Bai frate, absolut toți au venit. Cântăreți, actori...etc...Oameni absolut normali s-au riscat să-și ajute prietenul la ora aia. Singurul care nu s-a dus a fost...cine credeți? Giani Kirita! Nu țin minte exact cine l-a chemat dar omul era sigur ca acest Giani îl va ajuta. L-au sunat ăștia în direct și când a auzit ca trebuie să-și ajute prietenul și sa vina în Ferentari a spus ceva de genul... "fugi ma ca nu vin eu acolo!". Cam asta e distrusul asta care recent s-a umflat pe la Te cunosc de undeva. L-a bătut un tip de 70 de ani și l-a lăsat sa meargă mai departe. Cornel Palade se numește!
nu e clopotul mic cica! e biserica mare! :D
A fost f bun jucator.
Cand e partea a doua? Abia astept partea a doua a acestui minunat articol!
Acest colos al jurnalisticii îşi datorează "intelighenţia" doar faptului că a mâncat pui congelaţi crescuţi în copaci. Nu-i aşa, tov. traian ?!
Minunat articol, minunat interviu! Felicitari gazdei si invitatului! Extrem de educativa "emisiunea"...un fel de "Profesionistii". De doua zile sta acest articol pe prima pagina a site-ului.L-am citit de atatea ori, incat l-am invatat pe de rost.Nu am avut idoli in viata, dar acum l-am gasit pe Giani Kirita.Minunat om, extraordinar caracter.Daca am sa mai fac copii, vreau sa semene cu Giani. Femeile din viata mea vreau sa fie ca femeile din viata lui Giani.Vreau sa se sparga televizoarele cand deschid gura! Multumesc nenea Ovidiu pentru acest interviu! A fost ca a doua venire a lui Messia pe pamant!
Multumesc, dobrescum204! Am sa iti urmez sfatul...Incredibil pt ce sunt bannat! In incheiere: Fish, Poison, Pesce, Fisch...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.