Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Hahahaha! Iesi tu primul!:))) Poate stii si cum putem recupera cele 70 de milioane de euro prejudiciu facut propriei sale ţări de dom' profesor!
mai ,daca nu stiti sa cititi o lege nu va mai dati cuparerea..scrie se poate pierde si nu se pierde...este o diferenta mare...acel se poate inseamna ca ...exista optiuni...si presedintele a optat sa nu-si oblige invitatii sa dea mana la receptii cu toti penalii din Romania care se inghesuie catre sferele puterii...ceilalti sa fie sanatosi
Bila NEGRA pentru Presedinte, unde-i lege nu-i tocmeala, dar Romania e tara tuturor posibilitatilor.
ametesc. un bolovan politruc i-a "iertat" pe 2 dintre cei mai mari sportivi ai lumii... bai, cand se urca scroafa in copac, n-o mai dai jos decat taind copacul.
Daca prostii care-l voteaza pe Iohanis i-ar cere sa-l ierte si pe Adrian Nastase, o va face. Asta arata un presedinte nauc de cap, care nu stie pe ce planeta sa afla, si are doar un singur scop, acela de a supravietui la putere indiferent ce inseamna asta. ***. ACESTA ESTE IOHANIS. *** FARA PRINCIPII si FARA VALORI. Astazi, daca erau comunistii la putere, Klaus Werner Iohanis, avea carnet de membru PCR si ridica ode "marelui" conducator.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Legea nu obliga la ridicarea distinctiei. Daca era obligatoriu nu mai era nevoie de un document prezidential. Asa ca nu vad unde este problema ta.
Legea nu functioneaza pe baza de iertare ! Iohannis nu se dezminte:dubla masura ca in toate....divizarea romanilor... nerespectarea legilor tarii...frica de oamenii mai guralivi si mai periculosi,in primul rand datorita faptului ca nu este nici el curat dpdv penal...
Numai nume unul si unul. Doar ***! Irina Jianu, complicea lui Nastase... incredibil.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Baieti, nu m-ati cenzurat pe mine,ati cenzurat un citat din "Ferma animalelor" , George Orwell.
O prostie. Cine da ala poate lua. Dar numai daca atunci cand a dat a dat pe minciuna. Au avut merite pentru a primi??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.