Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Sa faca toti ca Arpad , cotizezi in campaniile electorale ale Guvernatorului si poti sa devalizezi terenurile facultatii de agronimie din Cluj, pot sa iti faca procurorii din Cluj ditamai dosarul pt organizarea unui grup mafiot cat te scapa Marinarul .
Urasc tot ce inseamna Steaua, Becali etc. Dar in aceasta speta condamnarea este aiurea! Din punctul meu de vedere nici daca le taia cate o mana tiganoilor hoti nu ar fi trebuit condamnat.
pt sechestrarea de persoane jiji lua 40 de ani de puscarie in SUA ..pe putin
3 oameni nu mai e omor ci macel.parerea mea
azil politic poti sa ceri, daca demonstrezi ca viata ti-e in pericol in tara ta. ca urmeaza sa fii condamnat pentru excrocheriile pe care le-ai facut si mai ales pentru sechestrarea altor persoane, Interpolul te aduce acasa. cel mai dureros pentru gigi becali va fi monitorizarea aia de 8 ani. va fi mai greu decat in puscarie pentru el sa mearga lunar sa semneze un PV la politie. ii va aminti toata perioada asta de faptele pe care le-a comis.
Accident facut tot din lipsa creierului.
Domnule , aici ai dreptate , dar traim in romania nuuuu ?
Fii mai rezervat ... maine ti se poate intampla tie :)
Daca traiam in SUA... huidu lua peste 20 de ani de puscarie. Gigi primea o medalie pentru capturarea hotilor si era dojenit ca nu i-a impuscat.
Judecata de crestin de conjuctura.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.