Alte știri din fotbal
Fostul elev al lui Mircea Lucescu consideră că Ianis Hagi trebuia schimbat la pauza barajului cu Turcia: „S-a și văzut”
0
Membrul „Generației de Aur” a reacționat după ce Mircea Lucescu a leșinat la antrenament: „Trebuie să aibă o limită”
0
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
Știri din fotbal internațional
Bosniacii, fără frică: „Vom intra pe teren și îi vom devora pe azzurri”
0
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Aici e eroarea ta. A fi impotriva usl nu ma califica drept simpatizant al lui basescu. Lumea nu e doar alba si neagra, dar asiduuitatea cu care se incearca (si se reuseste) polarizarea Romanilor este periculoasa. In Romania fie esti uslist fie esti basist, fie esti stelist fie esti antistelist...
Nu mai plange ba e cu suspendare,ti-a scapat sponsorul de parnaie
pleaca cu tot cu steaua!
mai jiji, eu in locul tau m-as sinucide, tu-ti dai seama ca ti-ai facut neamul de rusine?!
A spus adevărul , dar repet , dacă-l mănăncă limba ? In țara asta aproape totul se rezumă la răzbunare sau : lasă că-ți arăt eu ! : )))
Iar si-a bagat mafia coada, cumparand judecatorii ICCJ. Pacat. Dar se vede clar ca Dumnezeu nu exista! Pentru Rrromanikka exista doar Diavolul.
Eu n-am nimic cu nimeni in principiu, dar tu parca erai prea portocaliu. Nu suport oamenii care au pareri fixe... Eu traiesc de ani de zile intr-o tara civilizata. Crede-ma, regimul portocaliu a facut doar rau Romaniei. A dezbinat poate irecuperabil un popor, iar asta NU SE FACE. Rosiaticii si Galbejitii au mai fost la guvernare, si mare branza n-au facut, probabil la fel va fi si de data asta. Retine ce-ti spun: intr-o tara civilizata, pentru progres, e bine ca puterea sa se schimbe odata la 4 ani. Mai mult de 4 ani e periculos. Puterea corupe!
Gigi stieeeeeeee.
Like pentru comentariu
te pomenesti ca e 1 de acest gen...pana la becali nu ai mai vazut...va dau eu alt exemplu ,si cel mai puternic din toti ADRIAN NASTASE
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.