Alte știri din fotbal
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Daniel Pancu, exasperat: „Când îl văd, îmi vine să o iau pe partea cealaltă” » A calculat în procente șansele lui CFR la titlu
2
Acuzații după CFR Cluj - U Cluj: „Kovacs duce mâna la buzunar și i-au zis de la VAR să nu-i dea!”
4
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Vanghelie a fost ales in tiganie.
scuze*
://tv.gsp.ro/Gigi-Becali-S-uite-ungurii-de-titlu-C-t-Becali-o-t-23997.html daca nici aici nu sunt cateva mii atunci imi cer zcuze si ma retrag .
te stiam baiat istetz . _ tu pe bune nu ma crezi ca erau cateva mii ? vrei sa ma faci sa pierd timpul cautandul pe gibon ?
Cateva mii!?
evident ca sunt si batrani creduli .. dar cum vanghelie a ajuns primar in bucuresti votat de bucuresteni nu de Provincie cum spui tu ... cred ca orice este posibil ... nu am degand sa mai dezbat acest subiect ... nu merita . dupa ultimul succes in europa parca pe national arena gibonul era pe maibak si cateva mii de cetateni (evident "batrani din provincie") ii aclamau . (daca vrei iti dau un link GSP cu un mic video .)
Au trecut 22 de ani si nimic!
Odata si odata se va strange latul si la scursura asta care crede ca daca a facut bani prin tot felul de manevre ilegale , e si destept si important in Romania ! Si el si toti ca el, la puscarie si confiscarea averilor dobandite prin frauda, indiferent de la ce echipa sunt !!!!
Adica stelistii? Cand a candidat cu PNG crezi ca marea majoritate a voturilor au fost date de catre stelisti? Stelistii adevarati il urasc, crede-ma pe cuvant! Acum ca sunt niste nescai nimeni care spun ca tin cu Steaua si mai vin si pe stadion, sunt foarte putini! Cand si-a luat procentele in alegerile precedente le-a luat din provincie, de la oameni batrani si saraci si care il asociaza cu "mare crestin ortodox", nu cu Steaua!!!
pe voi*
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.