Alte știri din fotbal
Calculele făcute de Ilie Dumitrescu în Superligă: „Le dau 90% șanse”
0
Ioan Andone dezvăluie unde a câștigat cei mai mulți bani: „Aproape ca în țările arabe” + „Iar asta nu am mai spus până acum”
0
Ilie Dumitrescu, val de critici după Csikszereda - FCSB » A avut un singur remarcat
1
Robert Ilyeș: „Asta e slăbiciunea FCSB-ului. I-am studiat și am lucrat două zile la antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Două dintr-un foc! Meciul care a decis primele retrogradate matematic din Serie A
0
Mirel Rădoi a pierdut și al doilea meci în Turcia!
22
Craioveanu, sunat de scouterii lui Sevilla FC! Se pregătește transferul internaționalului român: „Pas uriaș pentru el”
0
Marko Dugandzic va fi liber de contract din vară
0
Lifestyle
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
8
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
15
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Momente de groază într-un cimitir din Slovacia. Familia a auzit zgomote din ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
bv..comm postate pana acum arata ca mai exista si oameni cerebrali pe aici..acest "rege" si-a aratat valoarea la Barca si Real..a frecat bancile de rezerva pana si-a rupt sortul..cel mai talentat jucator ca dus Romania departe in '94 a fost ilie dumitrescu..si eu tin cu Universitatea, dar avea tehnica in regim de viteza..pacat ca s-a pierdut in anglia cand a dat de viata de acolo(cum si el prea bine spunea ca acolo s-a ratat)..daca vrea sa faca ceav pt tara asta care l-a ridicat pana la cer, e sa scoata ceva jucatori de la academie, talente vor fi, trebuie doar sa-i si educe, sa le insufle mentalitate, nu sa se piarda cand dau de bani(mitea, radut, mutu etc)
Tu " 19.23" , esti aici ca sa faci trafic la articol banuiesc. Nici tu nu poti crede ca ai scris asa ceva .Tu esti una din "valorile" datorita carora Romania e in continuare o mocirla .Sa-ti fie rusine de ce ai scris , dar banuiesc ca nu ai asa ceva.
ai vazuzut mai gicane albanez, ca atunci cand ai fost la cele doua mari cluburi, ele nu au luat niciun trofeu? esti o mare mizerie umflata. ia spune-ne si noua, astia fara mentalitatea ta, ce relatie ai avut cu fanii lu` barca, mai rasule?
ce mult ma bucur ca ai luat teapa, marioneta a clanului becaliot. mai vroiai sa fii si antrenorul echipei nationale, mizerie cu 4 clase. ai fost la barca si real, insa ca rezerva, niciodata nu ai fost 1 jucator de baza, esti un mediocru pupat in cur de o natie proasta, usor influentabila de catre niste farisei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.