Alte știri din fotbal
U Cluj produce surpriza în Giulești și schimbă iar toate calculele pentru play-off! Rapid ratează primul loc » Noul clasament din Superliga
16
Impact instant! A înscris la debutul pentru U Cluj și a făcut liniște în Giulești
0
Lotul oficial al Farului pentru meciul cu Universitatea Craiova: ce se întâmplă cu Alibec
0
Fanii Universității, scandalizați de condițiile din București: „Când veniți la Cluj, vă descălcați!”
1
Știri din fotbal internațional
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Liverpool - Newcastle, în derby-ul etapei 24 din Premier League
0
Elche - Barcelona, duel din etapa #22 » Liderul din La Liga, test pe „Martinez Valero”
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
In spatele acestor decizii ( imbecile ) e Giovanni Becali , el era cel mai tzifnos pe televiziuni la adresa lu' Mititelu . Sa vedem cine suporta consecintele acestor decizii . Daca le suporta Mircea Sandu din buzunarul lui e perfect .
cu siguranta om mai vedea in continuare echipe distruse si asta doar pentru a ne/a le arata ca ei fac un lucru corect si sunt nevinovati clar , clar , clar au distrus doua echipe frumoase ..deobicei noi suporterii nu reprezentam nimic in fata oamenilor care conduc fotbalul(chiar orice sport) si aici nu ma refer la doar la frf-isti ci si la asa zisii patroni/investitori , noi in ochii lor suntem doar niste derbedei bagabonti care cateodata aduc si cate un plus financiar , atat pana si fotbalistii au niste replici de iti fug neuronii din bostan..azi o ard ca ei nici nu aud nimic din tribune ,sunt concentrati ,la cinci minute tot ei spun ca au simtit cum au fost "impinsi" (violati)
A ajuns acest zombie ,Mircea Sandu ,sa conduca FRF-ul si in deceniul 2 al mileniului...Asta se retrage doar cu un tarush infipt in ..
n-ai inteles nimic! iti pun o singura intrebare cu doua variante de raspuns! federatia a dezafiliat corect craiova??????? variante de raspuns: da, nu
Se va face oare dreptate !!! As fi cel mai fericit, insa am multe indoieli ca doar traim in Romania si aici ca si in America totul este posibil dar mai negativ!!!Craiova Timisoara si chiar fotbalul nostru la nivel national sufera din cauza unor inculti sau mai bine spus a unor impostori notorii care nu isi vad decat interese personale, vile, masini, nepotisme, aface murdare si multe alte escrocherii sa ne aducem aminte pe timpu balbaitului ce fericici eream cand jucau Steaua, Dinamo, Craiova, Rapid.....acum nu mai avem acelasi interes pentru ca exista mititica, sandulica, si alte personaje, atat am fi vrut putzin sport mai curat si interes pentru copii nostrii !!!
de cand a fost desfintata U. Craiova, nu am mai vazut useri/fani olteni care sa comenteze pe gsp, dar cum mai baga gsp o "gogoasa", pun "botul", si iar comenteaza pro mititelul (la minte). imi pare rau pt ce a fost U. dar mititelul un taran, chiar si a batut joc de tot ce inseamna fotbal in oltenia, de o istorie frumoasa. nu spun ca frf n a facut nereguli grosolane, dar e pacat ca romanii se lasa influentati de o presa ahtita dupa rating.. trist, fotbalul in romania e irecuperabil.
Doamneee....Incredibil !! Astia isi bat joc de orice echipa vor,cand vor. Au distrus TM si Craiova ca asa au vrut muschii lor :| In ce tzara traim...pfffff.... LA PUSCARIE CU TOATA MAFIA FOTBALULUI ROMANESC !!!
Suporterii Universităţii Craiova au obţinut luni acordul de la Primăria Generală a Capitalei pentru a organiza un miting pe data de 24 martie 2012, în Piaţa Victoriei, între orele 16:00-18:00. La miting vor participa şi suporteri ai Stelei, ai lui Dinamo, ai lui Rapid şi de la Asociaţia Suporterilor Români. Aceştia vor urmări împreună meciul România-Uruguay, de miercuri.
Cit despre "uraganul" declansat de GSP, ma faceti sa rid! Sandu si Mitica pleaca doar in sicrie.
Vreau o tara.... Ca afara Vreau o scoala ca afara Vreau sosele ca afara Vreau spitale ca afara Vreau o viata ca afara Vreau o tara ca afara Va spun pentru ultima oara Vreau o tara zambitoare Asta e prima schimbare Sa avem cu totii de toate Sa ne ceara viza cei din State Sa fim cea mai tare tara Si restul pe dïnafara
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.