Alte știri din fotbal
Control antidoping imediat după Craiova - Botoșani » Cine au fost aleșii
0
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Știri din fotbal internațional
Arne Slot s-a certat cu arbitrul! » The Sun: „Liverpool a făcut doi pași uriași înapoi”
0
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Asa, si? Putea sa castige si Cupa Mondiala in 1994, daca peste ani s-a transformat intr-un cetatean penal al Romaniei! Ce se intampla daca maine-poimaine Maradona intra cu o mitraliera intr-un mall din Argentina si omoara 100 de oameni? Credeti ca va fi la fel de adulat, va fi considerat tot un idol? PS: Eu sper sa-i retraga si gradul militar lui Ilie Nastase, un clovn care si-a batut joc de uniforma Armatei Romane.
Johannis are dreptate aici. Lasa, ca nu s-au terminat aia trecuti de 18 ani, care - in pantaloni scurti - alearga dupa o "minje". Hai, pa - Pompescule.
In mod normal, intr-o tara normala UN OM CONDAMNAT de o Instanta isi cedeaza decoratiile primite de la Statul respectiv.VOLUNTAR. Daca vrea sa i se mai stearga din pacate. Daca se vaicareste ca ii ia jucaria preferata ala chiar nu merita acea jucarie.
Tu esti de felul tau mai lipsit de intelect? Sau te prefaci? Ce comparatie e aia intre frauda fiscala (recuperata in totalitate, by the way) si crime in masa? Si orice om are sansa reabilitarii, si-a ispasit pedeapsa, nu e nici asasin, nici violator, nici terorist. Puscarie au facut si laureati ai Premiului Nobel si nu le-a retras nimeni nimic bai baiatule! Nu mai repetati ca niste gramofoane stricate tot ce auziti pe la televizor, mai si ganditi din cand in cand ca nu va dauneaza. PS: cu ce sunt mai onorabili Neymar, Messi si Ronaldo care au fraudat fiscul la greu si totusi nu au fost condamnati nici la munca pt comunitate?
Intrebarea este de ce şi pentru ce i s-a dat acea decoraţie ? Ce merite a avut? A facut ceva ptr România în afară de cei 3 ani de puşcărie?
"Lovitură de teatru"...DE CE?! E normal! Când a încercat să fie bagabond, trebuia să se gândească dacă merită?! El a crezut că merită. Imaginea lui a fost făcută varză. Asta e! Poate să-mi explice cineva în mod rațional și decent, care este motivația ca Năstase, Dinu și Iordănescu sunt generali de armată????? Mulțumesc!
A luat-o razna Johanis, nu are altceva mai bun de facut ?
Si nici presedinti cu 47 de dosare penale pe rol. Esti exemplul clasic de basist transformat in Ohannist ))
Intr o tara normala, intr un stat de drept, intr o democratie adevarata nu exista condamnati penali decorati!
Popescu este un puscarias, s-a inhaitat cu clanul *** sa dea tepe Romaniei. Pa pa medalie!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.