Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Cum de s a ajuns la aceasta pedeapsa atât de lejera pentru diluarea tuturor produselor de desinfecti în toate spitalele mari din tara, în 6 ani s au calculat pagubele materiale și viețile oamenilor pierduți, sa nu mai spunem cei care s e chinuie și astăzi cu tot felul de boli luate din spitale. 3Ani domnilor judecători? Unde este dreptatea?
Dar fetita cu cine ramane?
Ce te mira ?
tara de *** ,pentru sutele de morti care au murit pentru infectiile cauzate tocmai din cauza ineficientei substantelor de dezinfectare trebuia sa ia inchisoare pe viata! Parca vad ca fac recurs si scapa cu suspendare sau ii achita!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si pentru atentatul la siguranţa publica cum ramane......atentatul la sanatatea unei natiuni !!!???
3ani si o amenda de *** pt un ***. *** . Iar toti subalterni implicati ,deposedati de toate bunurile si aruncati in inchisoare. Dar probabil ca se va dizolva clasa politica..... asa ca daca aia face un an de puscarie este deja mare lucru. Oameni de nimic !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La recurs rămâne 1 an jumate și în final scrie doi cărți și gata. Peste un an o vedem în gip la ski în Poiană.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.