Alte știri din fotbal
Concluzia e clară: Mihai Toma trebuia să marcheze cu CFR Cluj, însă nu fotbalistul de la FCSB a irosit cea mai mare șansă
0
Daniel Pancu explică ce a schimbat la CFR Cluj de când a venit: „E ceva minunat! Vorbim despre cei «patru A» ai performanței”
0
Ce urmează pentru FCSB după eșecul lamentabil cu CFR Cluj » PATRU meciuri de „foc” cu contracandidatele directe pentru play-off
0
Oțelul - Csikszereda, un duel din etapa #23 a Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
1,3 milioane € pentru internaționalul român! Maghiarii sparg banca pentru fotbalistul aflat pe radarul lui Mircea Lucescu
0
Claudiu Bumba, decisiv în meciul cu Ferencvaros » Echipa cu 4 români în lot este lider în campionat
0
Metamorfoză în 5 luni cu Cristi Chivu » Câte puncte a recuperat față de lider comparativ cu Inzaghi!
0
Imagini rușinoase de la Barcelona » Un miliard și jumătate de euro pentru un „stadion-cascadă”
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Soldații ruși sunt scoși din spital și trimiși pe front direct în scaun cu ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Cu cine ar vota acum românii la parlamentare - sondaj CURS. AUR nu mai are ...
Libertatea
labahe ai terminat de plimbat taranii cu autobuzu' la vot gata te-ai intors acasa ? ? :)))))))
V-au dat Wi-Fii gratis la Spitalul 9 dupa turul I?
Desertul la analfabetism?
Sa nu uitam ca acest mare jucator in 2 luni uitase limba Romana....ne aducem aminte?Pacat ca uitam astfel de lucruri...Mai am o intrebare : ce performante a obtinut ca antrenor?
"peste oriunde" :))))))))))))) . |HunterS, Era, Outlaws, Shadows, Glas V-au dat sangele pe nas! |
poftim desertul, booolangiule: "Putem fugi, dar nu ne putem ascunde / PCH e peste oriunde"
Ne doar pe noi bucurestenii in pix ce Alpin haliti voi dincolo de Carpati despre Raducioiu si-l sustineti pe sclavetele instalat de Basescu la FRF. LindiculConsilier prezidential . Raducioiu a scos CAPITALA in strada mai ceva ca la revolutie, ce frumos a fost cand am incojurat Ambasada SUA dupa golul lui SuperDan.
El pleaca doar cu niste cratime, cocalarisme si infantilitati.. Probabil e si CU pluta.
Tu esti incapabil sa vorbesti cu cineva fara sa injur si fara sa iti bati joc de limba romana.
Raducioiu e o nulitate care a uitat limba romana in 3 luni. Nu ca ar fi si stiut-o vreodata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.