Comentarii (39)
___Van__Basten___
___Van__Basten___  •  07 Octombrie 2025, 16:48

De la o anumita varsta, o iei serios pe aratura...visezi noaptea rinoceri, elefanti, mistreti si Viktor Orban.

ideclass
ideclass  •  07 Octombrie 2025, 16:30

***. Sa poata fura, au tot dreptul. Sa deschida mine, sa ne invete cum e cu sportul, etc. Doar greata pot provoca.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ulise1
ulise1  •  07 Octombrie 2025, 16:29

***. Da, are perfecta dreptate și sper sa fie mai incisiv, adica mai rinocer decât până acum. Dar hei, nimeni nu e perfect

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

laur_gr
laur_gr  •  07 Octombrie 2025, 15:53

Bogat, dar INCULT. Incultura crasa. El crede ca daca ne declaram neutrii, nu ne mai lua Rusia Basarabia, sau ca ii este jena Rusiei sa ne ocupe... Traieste in lumea lui, fara legatura cu realitatea. Elvetia au fost neutrii pentru ca aveau in banci banii tuturor: si ai nazistilor si ai celorlalti. Altfel nimeni nu le pasa ca s-au declarat ei neutrii.

Kim.n1
Kim.n1  •  07 Octombrie 2025, 15:48

Atat timp cat Ungaria este in urma noastra cam la toate capitolele sportive, ca nici la fotbal nu este vreo diferenta majora si financiar deja nu mai vorbim ca sunt cu mult in urma nu inteleg de ce dam exemple de acolo. Exemple trebuie sa dam de la cei ce sunt in fata noastra, nu in urma noastra.

Trandafir
Trandafir  •  07 Octombrie 2025, 15:30

Tot ceiace a spus Domnul Tiriac este adevarat. Avem cei mai incompetenti conducatori din toate timpurile.

tandd
tandd  •  07 Octombrie 2025, 15:16
Postat de rocky5 pe 07 Octombrie 2025, 15:06

Din ciclul "La bătrânețe oamenii spun lucruri trăsnite"! Apoi merg să mai împuște vreun mistreț!

teoretic da,practic parca are dreptate,din urma n-ai ce alege,doar iphone23 si xbox X.S-a retras hagi fotbalu e gata,s-a retras halep s-a dus si tenisul,s-a retras cristina neagu s-a dus si handbalul si din pacate altii nu mai vin ca nu e de unde.Nici un club sportiv privat nu poate face minuni pe banii lui sa duca un jucator de la juniorat la talent indiscutabil,nu poti investi 10 ani sa sperica reusesti sa scoti un jucator sa recuperezi 10% din investitie,crezi ca e vreunu masochist?asta poate face statu sa investeasca in sportul de masa ca de aia platim impozite si tva de ne ingroapa,nu sa se certe aia in senat ca le taie 10%

Gherghinescu
Gherghinescu  •  07 Octombrie 2025, 15:15

Orban iși permite sa fie suveranist-(adica sa faca politica in interesul țarii sale-nu politica dictata de„aliați”)-iși permite pentru ca are„spatele”asigurat de influentrul lobby iudeo magyar din Statele Unite-cel care sprijina necondiționat Ungaria-indiferent de cine e la putere și de politica facuta!Ceeace noi nu avem!

rocky5
rocky5  •  07 Octombrie 2025, 15:06

Din ciclul "La bătrânețe oamenii spun lucruri trăsnite"! Apoi merg să mai împuște vreun mistreț!

DogaruG
DogaruG  •  07 Octombrie 2025, 14:53

Discreditare la adresa lui Orban prin media platita si aservita satanei de soares

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează