Alte știri din fotbal
Gică Hagi a cedat Farul! Gică Popescu, acționar majoritar » Drum liber spre naționala României!
0
FC Botoșani - Unirea Slobozia, duel tare în play-out. Echipele probabile
0
Adrian Porumboiu, impresionat de echipa din play-off: „Degeaba își puneau semne de întrebare”
0
Fierbe Ardealul! U Cluj - CFR, totul pentru titlu » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Radu Drăgușin a vorbit după egalul de pe Anfield: „Au fost câteva săptămâni grele”
0
Marius Șumudică recunoaște că are „slăbiciuni” în vestiar: „Am avut și conflicte din astea...”
0
Antrenorul lui Drăgușin, furios: „Ce fel de întrebare e asta?!” + Gafă pe gazon, l-a confundat pe Arne Slot
0
Liverpool huiduită, Szoboslai dă alarma: „Dacă nu ne trezim, vom ajunge în...”
0
Lifestyle
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
2
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
3
Volodimir Zelenski acuză Europa de „șantaj” în privința livrărilor de ...
Libertatea
Cât mai are România de recuperat din împrumuturile acordate de Nicolae ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
„Romanian Rollover”, metoda de furt care a terorizat Europa anilor ’90, ...
Libertatea
Ciumatule roșu, ai trecut la blesteme? Urâtă nație de om. Acum trebuie sa gasesti un alt dos pe care sa-l slujesti. ***, ciumă roșie!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
am votat psd in lipsa de altceva (nu cred ca voi vota niciodata dreapta aia agitata) dar dragnea si-a luat-o meritat. principala lui infractiune este prostia in forma agravata si prelungita.
pt dosarul cu referendumul. si invata sa scrii. "pala", "daca cade". esti sustinatorul tipic al lui dragnea. din fericire sunteti din ce in ce mai putini.
nu e vorba ca a luat el banii astia ci ca statul a decontat salarii cu niste d ne care erau activistele de partid ale lui draqnea , deci cu bani de la stat nu de la partidul lui, sau de la el, a folosit in interes de partid 2 functionare. cam asta e speta. si al capone nu a fost condamnat pentru crime cum se astepta lumea, ci pentru evaziune fiscala...:))
Să-ți dea Dumnezeu sa pățești ca Dragnea. Și ție și familiei tale.
Astia vor sa conducă România sa fim sclavi în tara noastră. Dacă cade PSD, o sa executam tot ce vrea UE. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
=)))))))) uitati-va la licheaua asta rosie cum se zbate.
Jura te! Prima condamnare pentru ce a fost? Uimește ma!
Dragnea la puscarie si Blaga si Falca la Bruxelles.Unii n-au voie sa faca puscarie
prietene, te doare rau de nu te mai opresti? uiti un singur lucru, idolul tau e recidivist. mai are o condamnare cu suspendare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.