Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
pai fix aia este ca la noi toti spunem ca suntem Steaua,uefa,straini,romani,adversarii. toti. qed.
Nu ai arătat citat de pe site-ul UEFA unde "spune" asa ceva. Populația spune ca Botoșani este continuatoarea Fcsb pentru ca le-a dat foarte mulți jucători. Adversarii au alte opinii, habar nu ai. Ce date de identificare are clubul care nu a retrogradat?
Sa caut link-uri șterse de pe GSP???
Trebuia sa citezi site-ul UEFA. O să-ți spun un mare secret: GSP nu e UEFA, cum nici FCSB nu e Steaua.
https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/incepe-razboiul-fcsb-csa-uefa-steaua-bucuresti-744275.html iarasi te-am umi99lit. im loving it. yeah.
pentru ca asa spune uefa,asa spun aia din strainatate(vezi maccabi),asa spun populatia Romaniei,asa spun adevrsarii nostri etc. plus ca suntem singura echipa care nu a retrogradat niciodata din 1947 si pana in prezent. qed
UEFA: „FCSB este considerată aceeași entitate sportivă fotbalistică cu Steaua București!” dar linkul a fost sters de gsp,poti sa il cauti si tu. qed ca esti redus.
Nu te cred. Arată un text unde spune UEFA din ce data sunteți voi Steaua si din ce motiv (cum ati ajuns sa fițiSteaua). Sper totuși ca știi ce înseamnă să citezi un text. Repetă înainte sa raspunzi: text, text, text.
Întrebarea este: de ce sunteți voi Steaua și nu sunteți Fcsb?
deci Steaua din liga 1 este infiintat direct in liga 1 in ianuarie 2003 in plin campionat? de asta spun ca suferi,te umilesti si singur. ha haha. uefa ne-a spus Steaua,si sub egida lor jucam. ce spun aia conteaza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.