Alte știri din fotbal
Mircea Sandu, circumspect înaintea numirii noului selecționer: „E unul dintre copiii mei! Nu știu cum va fi colaborarea cu Burleanu”
1
Mihai Stoica a dezvăluit de ce s-a opus transferului lui Louis Munteanu la FCSB
0
Schimbare » Cine transmite la TV Slovacia - România, amical fără Mircea Lucescu pe bancă
1
Cad pe capete! După Pușcaș și Karamoko, încă un titular de la Dinamo s-a accidentat
6
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
As vrea să fiu pensionar. Dar trebuie sa mai muncesc vreo 10 ani pentru a ieși la pensie la limită de vârstă
Ba pensionare, nu îți e ba rușine sa minți la vârsta ta!? Îmi aduc aminte de primul meci in Naționala a lui Hagi de exemplu, însă Năstase era la ora aia un fel de … Iordănescu! Adică vremea lui apusese demult. Meciurile alea care într-adevăr meritau urmărite erau amintiri demult.
Unii au fost în Afganistan, Irak, Bosnia, etc. Nu se tratează de generalii sportivi. Și Elisabeta Lipă este general.
Băi popotarule, nici eu nu am 60 de ani, dar cred că existai in 1984 anul ultimului meci de cupa Davis la București sau 1985 anul retragerii.
Daca Armata Romana nu-i RETRAGE Titlul Onorific de General, declarindu-se COMPLICE la comportamentul acestui NEANDERTAL, inseamna ca NU-I PASA DE RESPECTUL UNEI NATIUNI INTREGI... Oferind acest Titlu Onorific de General in Rezerva unui ANIMAL, Armata Romana CARE FACE PARTE DIN NATO, s-a COMPROMIS IREMEDIABIL.. Singurul mod in care situatia poate fi DEZAMORSATA, recistigindu-si totodata RESPECTUL unei Natiuni, este RETRAGEREA IMEDIATA a acestui Titlu Onorific...
Dragneo, ti ai facut cont online pe gsp *** :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba, io n-am 60 de ani sa ii fi urmărit meciurile ca tine. :-))) nimic nu cred ca e mai penibil decât fcsbistul bătrân de provincie! :-)))
Imtrebarea este ... Dupa care "maniere" au ajuns generali, cam 4/5 din g-ralii romani, ca nu-mi aduc aminte de nici un razboi in ultimii 32 de ani, nici macar de vreun "exercitiu militar" !? De la Puiu " Cashcheta" Iordanescu, la "shoferul" Cristian Radu si chiar pan' la, intaiul g-ral al tarii, Nicolae Ionel, toti au "meritat-o" cu varf si-ndesat :(((((
Cand eram in Armata la TR, toti aveau frica de BD. Acolo ar trebui trimis, 3 luni la BD. La Caracal.
O mare *** de om. L-a tinut Tiriac in spate toata viata lui. Cand Tiriac era la masa cu o gagica, manechin, desteapta fata, Nastase era cu, ***, mereu. Nastase a fost si va ramane o ***. La 76 de ani sa te sui la volan dupa 2 beri, nu ai cum sa spui ca ala este intreg la minte. Il las sa bea 2 beri si il anunt cand pleaca pumnul, pana ridica el mainile ii dau 3 pumni. Unde sa plece *** asta ca moare de foame #$#% $@&*#^ ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.