Alte știri din fotbal
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Hermannstadt se desparte de 7 jucători după retrogradare
0
De ce a refuzat Edi Iordănescu 35.000 de euro pe lună de la CFR Cluj: „Ce fac, vin doar să vă iau banii?!”
1
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
5
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Toata lumea stie ca Lucescu senior este dezastru la volan.El are impresia ca, daca este un foarte bun antrenor,are dreptate in tot ceeace spune ,iar lumea trebuie sa-l creada.La inceput am crezut ca o spune asa,de complezenta,insa acum vad ca el chiar crede ca nu a fost de vina.Ba va spun eu a fost de vina 100%,nu avea ce cauta pe linia tramvaiului fara sa se asigure.
urat!!!
Probabil Lucescu are dreptate de data asta insa tinand cont cate magarii a acoperit prin influenta lui e penibil sa sara la gatul vatmanului!
Pai daca murea un caine nu era nimic:( mircea lucescu si fiul criminali cate cumpara tot ca au bani COSA NOSTRA santem ca in sicilia
nea mircea cand ia bataie la fotbal ba da vina pe arbitri (ca l-au "ciupit"), ba pe adversari (ca au jucat dur, nu si bine )) ... asa si cu tramvaiul, apropos, am un prieten care a patit ceva similar, s-a inteles cu vatmanul ca sa dea vina pe acesta pentru a isi repara masina pe RCA-ul regiei de transporturi, iar cand au citit/vizualizat aia de la daune/asigurare speta/schita s-au stricat de ras...pa de cand mergem/parcam masina pe sine (mai ales ca nu e si semafor)??? propun ca nea mircea sa dea SALA si dak o pik, sa ii se susende permisul pana o trece
Foarte urat. Respect antrenorul Mircea Lucescu. Dar dispretuiesc omul Mircea Lucescu. Sa-ti fie rusinte "ti" !!!!
lucescu,un nesimtit.
Vatmanul este criminal??? Pe cine a omorat??? Daca lovesti masina unui nesimtit care ignora regulile de circulatie si iti taie si calea esti numit: criminal, cum trebuie sa-l numim pe fiul acestui nesimtit care in urma cu 20 ani a omorat o fata ???
Arbitrul e de vina !!!
nea mircea, daca declaratiile astea le facea ala micu nici nu ma chinuiam sa postez... la el era normal (cati mai cunosti care sa injure o femeie de mama de un 8 martie...)... dar asa, nea Bartoc a dat dovada de mai mult bun simt si inteligenta decat tine... pacat... mare pacat...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.