Alte știri din fotbal
Tatăl lui Louis Munteanu a intrat în direct și a dat detalii despre discuțiile cu Gigi Becali pentru transferul fiul său la FCSB: „Noi nu am spus niciodată «nu»”
0
Încă un meci și abia apoi pleacă! Informație importantă din echipa „câinilor”
0
Antrenorul din Superliga pleacă după un singur meci: „Va fi altcineva cu Craiova”
1
Daniel Pancu a obținut licența PRO și devine oficial antrenorul principal al lui CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Neymar, adio Mondial? Vedeta lui FC Santos le dă fanilor vestea proastă
0
În ianuarie făcea spectacol pe Arena Națională, acum e gata să plece de la Manchester United
0
Neobișnuit! Șeful lui Bayern și-a luat informații despre Sporting chiar de la arbitru!
0
Salah ar putea să nu facă deplasarea pentru meciul cu Inter Milano! » Ultimele informații despre scandalul dintre egiptean și „cormorani”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Avertismentul unui politolog: „În Federația Rusă se înmulțesc semnele unei ...
Adevărul
Florin Lăzărescu, scriitor: „Fără exagerare, aș putea scrie un roman cât ...
GSP SPECIAL
Americanul Russell Bentley, un propagandist al Kremlinului, a fost torturat ...
Libertatea
tipic romanesc
zona fundeni-pantelimon este pe malul bălţii. deci - sol îmbibat cu apă, impropriu construcţiilor mari. la fel ca şi zona văcăreşti, unde vroia ceauşescu să facă săli polivalente. ţiriac a demolat, în 1991, fostul complex sportiv al ptt, de pe malul lacului floreasca, şi s-a trezit cu aceeaşi problemă. a rezolvat-o... curăţând terenul şi construind vile. că primarul donescu încerca, într-o epucă înfloritoare, să facă ceva aproape imposibil=poate naiv sau entuziast. o
...
In alta ordine de idei, nu stiam ca tramvaiul nr. 14 circula si in anul 1937, cat despre mizeria din zona si acum e la fel. @Edezium... De ce zici ca finaul e si mai frumos? Te identifici cu pseudo-jurnalistii Gazetei? Vezi numai partea goala a paharului? Felicitari! Stai jos, nota 4!
...
Pai nu s-a mai construit nimic deoarece Romania era in prag de razboi. Iar faceti afirmatii rautacioase? De apreciat acest rticol, nu zic nu. Intodeauna istoria a fost mai mult decat interesanta, dar repet, nu mai trageti concluzii ciudate si la limita penibilului ca nu comunistii au fost de vina ci mai degraba mai marii vremii preocupati cu treburi "razbelice". In alta ordine de idei, nu stiam ca tramvaiul nr. 14 circula si in anul 1937, cat despre mizeria din zona si acum e la
foarte frumos articolul...dar si mai frumoasa incheierea...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.