Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă primește întăriri » Revine la Rapid după 5 luni de coșmar: „O să joace 100%”
1
Mircea Lucescu începe pregătirea meciului cu Turcia! Ce va face selecționerul României săptămâna viitoare
1
Mihai Stoica, vești înaintea plecării în cantonament: „S-a antrenat 5 zile cu noi, am zis să vină să-și vadă colegii”
0
Mihai Stoica, la capătul răbdării cu jucătorul de la FCSB: „E pe cont propriu, să fie sănătos! S-a anturat cu cine nu trebuia”
1
Știri din fotbal internațional
Joan Garcia, îngerul păzitor al Barcelonei la primul succes din 2026 » Cum arată situația la vârf în La Liga
0
Scandal și repriză fără sfârșit în Atalanta - Roma, după o decizie incredibilă: „CIRC!”
0
A fost ultimul meci înainte să semneze cu Chelsea? Remiză pe terenul lui Nice
0
Juventus și-a complicat situația cu o nouă greșeală și diferența până la lider crește
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
14
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
Un curier a refuzat să livreze pachetul vecinului său, deși se cunoșteau de ...
Libertatea
O cameră video cu inteligență artificială a înregistrat peste 1.000 de ...
Adevărul
Andrea Bocelli a orbit definitiv în urma unei lovituri pe terenul de ...
GSP SPECIAL
Nicolas Maduro și soția lui au ajuns în New York: vor fi deținuți în ...
Libertatea
Si io i-as trage doua picioare in fata tar.fei aleia a lui Dragulescu, da macar eu is suparat ca tocmai a luat bataie Dinamo. Poate si el tot d'asta a batut-o, fiind si el tot dinamovist. Cred ca stiti ca si parasuta respectiva a facut destule p.rostii.
curfutoiu . vad ca pe tine te-a botezat dupa locul de munca pe care il are (nu vreau sa spun mai multe din respect fata de ea) . nu te mai lua de oameni daca nu ai ce face.Mars in cusca unde ti-e locul.
curfutoiu . cu mine vb ?
jegosilor carora le place sa si bata nevestele sunt invitati sa moara impreuna cu mamele,fratii copiii si tatii lor de cancer galopant.pamparam iti doresc ca mama ta sa moara de cancer:P si tu sa nu poti face nimic.la fel si pt restul familiei tale!
pai ba...... nu stiu daca punctele astea sunt de suspensie da' eu sigur ma adresez prietenului cu acelasi nume. urat te-a botezat doamna mama ta. era imbibata? banuiesc ca asa a tinut-o toata viata si d-aia nu a avut ocazia sa te invete sa scrii. tencur de frumusel care esti!
Pe langa faptul ca esti o ``frumusete de muiere`` te mai dai si cu parerea.hai veziti de treaba si termina cu tampeniile astea de om perfect.Ai avut parte de minutul de faima acum VALEA.
da ma,o tampita.adica nu inteleg.pe tine chiar te deranjeaza barbatii care isi bat sotiile?sa intelegi si tu ceva.la o medalie de aur ai voie sa dai un pumn.la o medalie de argint si una de aur,ai voie flegma+pumn. si mai e ceva ce nu intelegi.cand cineva greseste ii dai doua bucati in dinti ,pentru ca asta insemna civilizatie.divort?e pentru fraieri.polemici?trebuie sa fii tampit. dar probabil ca nu iti plac filmele cu jackie chan si de-asta nu intelegi nimic.tampito!sunt barbat,jegosilor
ba gunoaielor...vi s-a dat (din pacate) dreptul sa comentati pe site si tineti sa va faceti publici paduchii din creier? ce treaba are antrenamentul si gloria (ratata la 2 olimpiade) cu picioarele in gura pentru larisa sau cum o chema pe sotia gimnastului? daca nu intelegeti ca ideea articolului pornea de la faptul ca dragulescu face campanie impotriva violentei in familie atunci sunteti chiar mai prosti decat o arata comentariile voastre.
Stirea e reala ? Daca da , probabil ca cei ce i-au facut lui Marian propunerea practica o forma superioara de umor , inaccesibila muritorilor de rand . Sau , varianta prozaica : au dat cu nuca in perete.
Hahaha, auzi la ei, ba taranilor.... Romanu tot roman.... da-i la ochi ... amma ei daca e desteapta decat tine .. barbatu. Sunteti praf bre.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.