Alte știri din fotbal
„Uriașul” format la FCSB, primul transfer al Craiovei după câștigarea titlului!
0
Puștiul de 13 ani din Academia Hagi a marcat ca Neymar! „Braziliană” și 5 adversari depășiți
1
Răzvan Lucescu nu vrea să dea peste FCSB în Europa: „Ar însemna să trecem prin iad, prefer să nu”
0
Răzvan Oaidă, prezentat oficial în Superligă!
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fiica marelui Roy Keane s-a căsătorit cu fotbalistul lansat de rivală
0
Maria Sharapova a apărut pe neașteptate la Roland Garros și a provocat un delir total: „Turneul e mai frumos când este ea aici”
3
Cea mai bine vândută mașină din China s-a reinventat! Costă sub 10.000 de dolari
4
Escapadă romantică înainte de a veni la reunirea lotului. Noua iubită a stoperului de la Tottenham e model
0
Austeritate cu lăutari: Finul președintelui CJ Olt, Marius Oprescu, câștigă ...
Libertatea
Nopți albe în nordul Capitalei din cauza avioanelor. CNAB: „Aeroportul ...
Adevărul
Drama secretă a canoistului Cătălin Chirilă: tumoră, stări de dezechilibru ...
GSP SPECIAL
Pe urmele lui Emil Gânj, cu poliţia pe urmele noastre. Noi detalii despre ...
Libertatea
Ce bere beau la meci nu se stie? Hai berarii sariti ca-i loc. Inca un articol de-asta si o sa fie coada la biroul de HR de la manastire pt angajari.
nu ti-e frica ca te bate Dumnezeu ? Cum poti sa zici ca , calugarii sunt niste rebuturi ? Dobitocule ... Traiesc pe banii tai sau ce ? Articolul se vrea a fii o concluzie ca fotbalul e mai mult decat un sport , e un fenomen , e prost scris , cu ironii idioate , ca si titlul , de ce sa dea pe GSP ? sa vada ce sport ? sunt abonat RDS si ma bucur ca nu mai am GSPtv , in afara de Naum , Ioanitoaia si Geambasu restu habar nu au ce inseamna sa comentezi un sport
AVETI UN CANAL DE TELEVIUNE RIDICOL SI MAI FACETI SI RECLAMA FARA SENS
Apropo de emisiunea Arenna TV... Nu am urmărit, încă, dar nici nu cred că am s-o fac vreodată, mai ales după ce am văzut promo-ul cu acel moderator CARE A VENIT ÎN STUDIO ÎMBRĂCAT ÎN TRICOUL ECHIPEI STEAUA BUCUREŞTI!!!!!!!!!! Ce moderator credibil mai poţi fi, când faci reclamă pe faţă unei echipe?
Defapt a uitat sa spuna altceva : singura televiziune de sport din Romania pe al carui site in urma cu 1-2 ani , nu puteai sa vezi nici o faza a unui meci sau emisiune decat daca plateai o anumita suma de bani.Asta nu mai spuneti?
Prietene, chiar nu ai ce scrie? Citeste si tu ce scriu Oprisan, Tolontan, si alti ziaristi de presa scrisa. Vei ramane placut surprins sa vezi ca sunt ziaristi care chiar se pricep. Auzi la tine: "Sa nu rateze nicio emisiune a GSP.TV" HAHAHAHAHAHAHA. Ai uitat sa adaugi: singura televiziune de sport distribuita gratis din romaniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nu atat fotbalul, cat mai ales gesepeteve ii intereseaza pe sfintii pacatosi de acolo...
Multumin Doamne (RDS-RCS) ca nu mai prindem gsp-ul !
articol mincinos, gsp sunteti niste mincinosii.
Calugarul e lenea intruchipata, cu binecuvantare de sus. Cine se calugareste ori e dus cu pluta, ori il [puncte-puncte] o lene sfanta, de n-ar ridica un pai de jos. Trai neneaca pe banii fraierilor! Rebuturi ale societatii, ramase din vremuri medievale, asa cum e ne-a ramas si religia pe cap, si tare mi-e teama ca n-o sa scapam inca multa vreme de ea. Ba inca ne paste un nou Ev Intunecat, ma tem.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.