Alte știri din fotbal
Dinamo - Universitatea Craiova, derby pe Arena Națională » Echipele de start + Ultimele estimări privind asistența
12
Mormântul lui Ilie Balaci, vandalizat! „A venit poliţia criminalistică. Era sânge pe cruce”
0
Oficialii clubului s-au folosit de AI pentru a-l parodia pe Răzvan Burleanu: comparația cu Nicolae Ceaușescu
0
Turcii au numit fotbalistul de care se tem cel mai tare înaintea barajului cu România
0
Știri din fotbal internațional
Cu berea și trabucul la flash-interviu » Internaționalul a făcut spectacol după ce a promovat: „Sunt cine sunt”
0
A căzut recordul lui Leo Messi din Liga Campionilor!
0
Rosenior a identificat „cârtița” responsabilă de scurgerea informațiilor de la Chelsea
0
Starul lui Real Madrid s-a despărțit de iubita-fotomodel
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
Trump amenință cu distrugerea zăcământului iranian South Pars dacă ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Închisoare cu executare pentru un bărbat care „și-a făcut cadou” un iPhone ...
Libertatea
>>Cele mai populare stiri marca Gla uazeta Sporturilor
Ar merge si la puscarie un fan club. Popescu e singurul pe care l-as ierta, desi n-ar trebui nici el iertat, dar ceilalti magari in frunte cu verii si Memelusha ar trebui sa faca parnaie grea. Pot schimba la bulau abtibilduri cu Barcelona.
faci fan club la Jilava, si-acolo merge
Gica Popescu a gresit poate acum si-a dat seama:( dar trebuie facuta puscarie alaturi de ceilanti+mitica si nasuplus toate neamurile lui sandu...cand s-a deschis casa fotbalului la acea cladire lucrau numai neamurile lui sandu de la femeie de serviciu la secretarapuscaria latrau care fita face contrabanda cu droguri
Nu zic, a gresit din punctul asta de vedere, trebuia sa isi dea seama in ce se baga, dar totusi m-a facut mandru ca sunt roman in '97 cand a ridicat Cupa Cupelor ca si capitan al Barcelonei. Oricum, el e un "inocent" fata de compania "selecta" din acel dosar. Asta e, pacat... Era cel mai in masura sa aduca un proiect FCB "oficial" in Romania, asa, e posibil sa se aleaga praful.
Tin asa de mult la imagine ca s-au afiliat cu Bunyodkor Taskent, formatie patronata de maretul tovaras Islam Karimov :P
A fost vineri la Ciutacu in emisiune. A zis despre banii aia care a uitat sa-i dea la stat. In loc sa zica ca erau banii de impozit incasati ca comision pe transferul lui Bratu la Galatasaray, el a zis ca erau banii de impozit pe ce a castigat ca jucator si ca nu stia ca trebuia sa cotizeze impozit si in Romania. Si din 3 cuvinte unul era ca el a fost capitan la Barcelona si se lauda cum i-a luat fata lui Pep Guardiola cand s-au batut care sa devina capitan de echipa.
Nu e usor sa faci asa ceva, iar pentru cine nu ma crede, ar trebui sa se documenteze cum arata un fan-club adevarat. Pacat de scandalul in care a fost tarat "Baciul"! Ar merge si o Academie, dar aia e si mai greu, singura care functioneaza e cea a lui Hagi, cea a lui Popescu am inteles ca nu are o situatie prea "roza".
Ar putea sa faca un fan club si in inchisoare, nu e probl, sunt sigur ca se gasesc detinuti care sa tina cu Barca.
Moama, dar ce planuri marete mai are Gheorghe Popescu. Fan-Club. Moaaaaama ! Il credeam om mai serios, cu preocupari mai solide.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.