Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
4
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
12
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
2
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
5
Știri din fotbal internațional
Diego Simeone: „Ori de câte ori înfruntăm Barcelona, ajung la concluzia că există o singură modalitate de a o face”
0
Arne Slot a „explodat”, după eliminarea lui Liverpool din Liga Campionilor: „Împotriva noastră”
0
Veste-șoc după seara de Liga Campionilor: ratează Campionatul Mondial!
0
Gesturile lui Raphinha în fața fanilor lui Atletico, la final: „Jaf!” » Replica madrilenilor
2
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
De la hobby la profit. Tânărul care crește păsări „ca la țară” pentru a ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Războiul din Iran lasă Ucraina fără rachete Patriot, dar și fără ...
Libertatea
locul 17 la bob se datoreaza si faptului ca in ultimii 2 ani noi am avut doar 50 de zile cu zapada pe partii! De unde vrei tu performanta in Romania la sporturi de iarna? Bine ca nu vrei si vreun campion mondial la windsurfing... Iar sa-l faci securist pe Morariu denota prostie, adica tot securistii l-au facut PRESEDINTELE FEDERATIEI EUROPENE DE RUGBY? Tot securistii l-au facut membru CIO?? Probabil ca a fost singurul om corect ajuns in functii de conducere in sportul nostru si vom ramane pe mai departe cu mitici analfabeti!
Mai mare rusinea sa apari si sa vorbesti de onoare si deontologie dupa ce ocupi scaunul ala de zece ani cu rezultate dezastruoase. Dupa ce-a venit pretiosul asta promovat de securistii lui , lucrurile au mers din rau in mai rau. Patru-cinci ani nu-i ajungeau ca sa-si prezinte o demisie de onoare? Rusine, bai! Voi sunteti frana care tine tara asta pe loc de douazeci de ani. Oameni tinuti in functii pe pile si relatii nu pe competente si performante. Nu trebuia sa ajungem ca la Los Angeles dar macar o oprire din prabusire, se putea face. Locul 17 la bob cea mai buna performanta romaneasca de la olimpiada de iarna? Rusine, bai! ca sifonati si bruma aia de bani care ar putea pregati sportivi.
Sunt perfect de acord că a fost plin de bune intenții și nu a încercat să facă ceva în folosul personal. Rezultatele însă la probele olimpice nu au fost satisfăcătoare, dar nu doar exclusiv din vina sa, ci mai mult datorită faptului că factorii de decizie din țara noastră nu consideră sportul, cultura, educaţia și sănătatea între domeniile de care să se ocupe cu prioritate ! Rezultatele se văd deja şi vor deveni cu fiecare ciclu mai evidente !
Aratati-i si lui piturca motivatia demisiei domnului Octavian Morariu. Ma indoiesc ca o sa priceapa ceva, dar poate se intampla totusi o minune si-l apuca RUSINEA. Sunt de acord cu voi ca nu cunoaste ce este rusinea, DAR CIN STIE. A imbatranit si el !
Nu sunt avocatul lui şi nici nu am contabilizat ce a făcut el la COSR, dar am rămas cu o impresie: nu a fost rău intenţionat şi pus pe jaf, aşa cum sunt marea majoritate a funcţionarilor şi politicienilor. Iar demisia în sine este impresionantă, rar vezi pe cineva pe la noi să renunţe de bună voie la ciolan. Dar, cum am mai spus, poate că funcţia asta n-a fost un "ciolan" pentru el.
www.pucyfashion.ro cel mai nou site cu haine si accesorii in trend la preturi accesibile.
ce mare scula si poponariu asta? are numai avioane in cap! parca e balerina!! prea mult a stat ,pentru cat a facut!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.