Alte știri din fotbal
Metaloglobus - FC Argeș, în deschiderea rundei #23 din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
5
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
1
Știri din fotbal internațional
Calcule în Europa League » Echipele deja calificate în „optimi” și în play-off
0
Stelea și Rusescu au păreri diferite pe un subiect fierbinte la FCSB: „Mai sunt unii aiuriți” / „Eu pot găsi o scuză staff-ului”
0
Gigi Becali i-a anunțat plecarea de la FCSB: „La revedere! Să-mi dea 200.000 de euro pe el”
2
Barcelona bifează primul transfer al sezonului » Ce a întârziat perfectarea achiziției
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
O șoferiță din Suceava a urcat beată la volan pentru că i-a murit porcul și ...
Libertatea
Domnul jurist Talpan nu are niciun proiect viabil. Are doar o strategie de 2 lei. Sa garanteze cu averea lui dar si cu libertatea lui o viitoare contraperformanta vis a vis de echipa de fotbal. Sa ne spuna ce sponsori, investitori sunt dispusi sa-si cheltuie averile pentru o echipa chiar si pentru Steaua (FC Steaua Bucuresti) din Liga I! Sa faca o conferinta de presa si sa ne arate ceva concret!!
coregrafie platita din banii lui dusa si lui gabi oprea,prin trimiterea "sagetii" boroi ca sa le faca plata.
Armata e penibila pt ca se injoseste la asemenea lucruri , dar banii sunt ochiul draq ... plang dupa ei , au cerut prea mult si au sfarsit prin a obtine nimic , pt ca ei nu nicio intentie in a patrna o echipa de fotbal la seniori
pfuaaa, si ce coregrafie pregatisem pentru meciul cu spartac 1944. astia de la sud aveau ganduri marete :)))
saracii CSA au demonstrat inca o data amatorism.tot ce fac ,o fac ca razbunare pe FCSB.singurii care sufera sunt suporterii ,nu galeria . cei din peluze sd sau nd au interese si tin cu armata cu o sigla.daca au palmaresul STEAUA dc merg in lig5? oricum nu o sa joace niciodata in competitiile europene CSA deci pt ce exista??????? Vrem sau nu STEAUA are parton becali deci bun ,rau a facut ceva .ce a facut CSA ?ura ,dezbinare.
Omule, nu e articol in care sa nu iti dai cu parerea. Si peste tot spui aceleasi prostii. De o juma de an ne omori cu Star Bucharest si Bucharestar. Sa stii ca savantii au descoperit viata si in afara sitului gsp.
esti membru FRF-AJF asta nu inseamna ca esti AFILIAT LA FRF, ci la FRF-AJF, deci nu FRF ....poti sa stai mult si bine neafiliat la FRF in liga 4 nu se fac afilieri parca. Puteau sa existe 2 Steaua Bucuresti atata timp nu sunt in acelas organizatie. Eu asa cred. Oricum FCSB poate deveni FC STARS BUCURESTI si cu asta basta, dupa ce Armata va castiga procesul Registrul Comertului de pe langa Tribunalul Bucuresti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.