Alte știri din fotbal
Dinamo - FC Argeș 0-0 » Pauză pe Arena Națională: 45 de minute intense, cu ocazii la ambele porți
34
Meci oprit: de ce au îngenuncheat dinamoviștii la marginea terenului în minutul 10 cu FC Argeș
0
George Pușcaș a primit „botezul”, la Dinamo - FC Argeș
0
Revin Florin Bratu și Ionuț Chirilă! Echipele sunt gata să oficializeze numirile lor
3
Știri din fotbal internațional
Notele englezilor pentru Radu Drăgușin, după Fulham - Tottenham: „Pur și simplu nu funcționează”
0
Arsenal - Chelsea, derby-ul etapei 28 din Premier League
0
Fulham - Tottenham 2-1 » Cu Radu Drăgușin 90 de minute pe teren, Tottenham a pierdut a patra oară la rând!
5
Premier League lămurește controversa de la golul din Fulham - Tottenham: Radu Drăgușin a reclamat fault
0
Lifestyle
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
1
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Cine preia conducerea în Iran, după moartea ayatollahului Ali Khamenei
Libertatea
Ayatollahul Ali Khamenei „a fost ucis într-un bombardament cu 30 de bombe” ...
Adevărul
Strigătul de disperare al iranianului Alireza Mousavi de la Cluj Napoca: ...
GSP SPECIAL
Război SUA și Israel vs Iran: Trei soldați americani au fost uciși / 48 de ...
Libertatea
Încă un termen in proces și va venii și cu:”Fiul meu nu a băut!Cine spune asta minte.”Încă nu înțeleg,de ce nimeni ăsta, nu este cercetat pt favorizarea infractorului, el facilitând fuga acestuia din țara
Sa va interesati si ce cazier are Mario... cu oameni bagati in porbagaj si multe altele
Nu mai terminati cu marsaviile.Acum asta e un ingeras si ca deobicei victima e de vina in totalitate.
Bre nea gino daca copilu' avea "incadrare in grad de handicap", ce drac' mai cauta la volan??? Normal ca baiatu' nu s-a drogat, n-a omorat pe nimeni, doar e fi-tu!!!
Cine spune ca mi-am batut joc de fotbalul romanesc, NU MINTE!!!!
acum ar trebui sa apara *** de la cotroceni (nu-i zic ***, sa nu jignesc animalul ala nevinovat!) si sa ne vorbeasca despre "Romania lucrului bine facut"! Pai da, uite ce bine face lucrurile justitia subordonata partidelor in Romania! Ia mai spune-ne dom profesor (Doamne, asta chiar a fost profesor!?!?!) cum sta treaba cu "statul esuat"?? Cum care?!!? Ala pe care-l conduci matale! Ca asta esti, daca n-ai aflat dupa atatia ani de mandat: esti SEFUL statului esuat, in care un criminal drogat "beneficiaza" de clementa "justitiei" pentru ca are un tatic cu bani si influenta!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mulțumim, Gino! Ca tine mai rar! Chiar nu ai pic se rușine?! Din ce ești făcut?! Cum te suporți?! Cum te suportă cei din jur? Ai prieteni? Sunt aidoma ție?! Vreți să vă considerăm români, să vă considerăm frați, să suferim pentru voi, din solidaritate de neam?! Nu, voi sunteți demni de tot disprețul, tu și avocații tăi! Între voi și neamul românesc respectabil nu e nicio legătură, rușinilor ce sunteți!
Ăsta e alt Rubiales, n-a facut , n-a dres, fiul nu sa drogat, nu demisionez !!!... nu stiu cand vom scapa de putrgaiuri.
„Cine spune că fiul meu era drogat minte” - Iorgulescu, tatal, trebuie arestat ca fiind cel care a facilitat crima. El a procurat masina, el a asigurat bani necesari pt cumparatea drogului si alcolului. Iragulescu stia ca fisu este doar a leguma drogata, nu a facut absolut nimica ca sa opreasca eventualele catastrofe.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.