Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - Dinamo » Va fi „vulcan” pe bune: câți fani sunt așteptați la meci + Echipele probabile
0
„La asta ne gândim” » Cristiano Bergodi a trasat planul după 1-0 cu FC Argeș
0
Dani Coman și-a făcut praf fotbalistul de la FC Argeș: „Să nu te ducă capul?! Mai bine că nu îl am în față” + ia în calcul demisia
4
Dan Nistor așteaptă ajutor din partea lui Dinamo în lupta la titlu: „De ce să nu sperăm?”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
7
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
20
„Al doilea șoc chinezesc” amenință să pună la pământ industria europeană. ...
Libertatea
Până unde poate merge răzbunarea unei femei înşelate: şi-a drogat soţul şi ...
Adevărul
CSM București desființează două secții sportive, dar își trimite gratuit ...
GSP SPECIAL
Cum au modificat criza politică și moțiunea de cenzură intenția de vot ...
Libertatea
RUGAMINTE: imi spune cineva si mie numerele de azi de la "campionatul european de premii"? Sau macar unde le pot gasi pe net... multumiri anticipate!
@ gogu de 2 bani nu banii artistule
e cam naspa...nu stii unde sa te uiti prima data...trebuia sa puneti pe mijloc stirile principale din ziua respectiva si pe parti sondaje si alte chestii...sau sa reveniti la formatul de dinainte
zicea cineva mai devreme ca marca si gazzetta sunt ziare bune si de ce ne plangem. Nu contesta nimeni lucrul asta, da una e sa faci ceva tu cu mintea ta, si alta sa copiezi cu totul si dupa aia te mai si bati in piept ca " uita-ti ce am facut". cum ne-au obisnuit pana acum, un ziar de 2 banii. panarame. la mai multe plagieri. ce va mai obositi sa scrietii articole?, dati copy paste la articole din alte ziare si gata e cu gazetaria. jafurilor.
lasati cum era inainte,minus reclamel.
Bun situ chiar daca se inspira de la Marca. Mult mai bun ca precedentu din mai multe puncte de vedere.
facetzi ca ratatzii de la pro sport . lasati-l cum era inainte
ce tampenie ati facut mah. asta e site? lasati cum era inainte ca era bine. asa e aiurea rau de tot cu stiri mai mici stiri mai mari. cum era inainte era bine. parca seamana cu ala de la *** sport(rivalii vostrii) si pe ala nu intru niciodata ca ma enerveaza la culme
Mie imi place. E curat! Cel vechi era parca desenat de copii, prea plin de reclame si bannere neinteresante. Chiar daca seamana cu Marca, nu-i nimic, imi place. Nu o sa inventeze Gsp internetul. Ma bucur in schimb ca ce e mai bun e si pentru noi.
Design-ul site-ului este copiat 80 - 90 % de pe marca.com , dar astia sunt romanii nostri. puteati fi mai inventivi , dar asta e , sunteti varza
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.