Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
„Nu urmăresc recordurile, ele mă urmăresc pe mine” » Cristiano Ronaldo, după eliminarea de la Mondial: „Portugalia nu câștigase nimic înainte”
0
Roberto Martinez, OUT de la naționala Portugaliei! Lusitanii i-au găsit deja înlocuitor
0
Selecționerul Spaniei admite: „Finala dinaintea finalei! Fotbalul a fost drept astăzi”
0
Adio, Cristiano Ronaldo! Cum a fost surprins după Portugalia - Spania, ultimul meci din carieră la Mondial
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
Astea sunt gaselnite avocatesti cu care Becali este ( si merita ) stors de bani . O asemenea informatie - daca este corecta - nu schimba cu nimic datele problemei chiar daca ar fi fost prezentata instantei de la inceputul procesului. Procesul a urmat toate fazele - fond ,apel,recurs- si este greu de acceptat ca tocmai acum si-a "amintit" condamnatul Cioflina acest aspect. Asa cum am spus la inceput , astea sunt tertipuri avocatesti menite sa-l usureze pe cioban de bani. Si daca tot tine , de ce nu ?!
ok. dar nu iese. voi uitati cs mai are o condamnare de 3.5 ani, tot cu condamnare ? de fapt el tre' sa iegzecute taman trei ani si o juma'. chiar daca'l castiga pe asta, ramane celalalt. asa ca nu v'apucati sa inchegati laptele, pentru telemeaua jubiliara.
Cheia e la betiv, nu la Constantinescu.
Daca n-ai inteles o gluma atunci ma gandesc ca-ti va fi greu sa pricepi multe alte aspecte din viata asa ca te las balta.
freee gigi ! freee gigi ! doamneeeee miluieeeeesssteeee-neeee !!!!
'te-n gura de lingau !
Maricele, aici te "bighidisei"?!
Emil Constantinescu nu avea cum sa gireze o infractiune printr-o hotarare data de CSAT deci nu de un singur om chiar daca e presedintele acestuia.Astea-s speculatii de presa si prilej de a mai cersi niste click-uri din partea celor de la Gazeta.
Dobitoc esti tu cu hotul ala de stan , mare primar care v-a bagat in insolventa financiara dupa ch. league... Isi merita si aala locul langa becali... Daca stie si table , mai bine.. Oricum , ar trebui sa mai stea putin , dar sa i se mai alature si altii.. Din pacate este singurul prost cu bani din romania , care are bani de ii invarte cu lopata si sta in inchisoare.. Numai eu cunoac vreo 10 care isi merita locul langa el , dar care si-au cumparat destul de ieftin libertatea..
las-o balta,tu esti de nivelul lui vaalah,imperator sau cordos cu profesionale la seral
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.