Alte știri din fotbal
Veste-șoc la FCSB, după ce Florin Tănase a ieșit de la discuția decisivă cu Gigi Becali!
9
Mariko Daouda se bucură pentru Craiova: „Și noi ne-am luptat pentru titlu, dar Dinamo și FCSB aveau echipe bune”
0
Petrolul a făcut al 9-lea transfer al verii
0
Diana Șucu, mesaj de ziua Rapidului: „La mulți ani și domnului Gigi Becali!”
2
Știri din fotbal internațional
Soțul Teodorei Meluță a semnat cu Ordabasy, liderul din Kazahstan
1
Real Madrid tocmai l-a cumpărat pentru 9 milioane de euro și deja îl scoate la vânzare: cât îi cere lui Inter
0
Și-a lăsat iubitul fotbalist și se căsătorește cu ispita de la Insula Iubirii: „Felicitări, frate!”
1
Eroul Iranului, mulțumiri speciale unui român: „Alin m-a «omorât», lui îi datorez parada asta!”
2
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
7
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Negocieri fără rezultat la Vila Lac. PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
sincer, aici am votat pentru ungur ca sa vad rezultatul sondajului si pentru ca pur si simplu, dintre ai nostri nu merita niciunul votul ps: un sondaj d-asta ar trebui sa aiba si o optiune de a nu vota sau "vreau sa vad rezultatele sondajului"
Omul acela are dreptate!Occidentul si Usa apreciaza , ca Basescu e primul presedinte european de dupa `89, iar Pdl- partidul care a dorit o reforma adevarata si reala ...Cei ce vor , sa fure ce a mai ramas din Romania si vor sa o traga cat pot inapoi voteaza cu psd....
si asta gratie lui basescu sau gratie tie?P.S.:nici pt mine nu au fost asa groaznici,am supravietuit,doar ca daca nu ar fi aruncat preturile in aer,daca nu ar fi facut salariile mici si daca nu s ar fi ascuns ca un las in spatele crizei,acest BASESCU,ne ar fi fost mult mai bine.a,si daca nu ar fi furat atata!
daca iese Basescu iar ...emigrez, ma jur.
Vadim este cel mai mare si mai cunoscut comunist dintre toti de aici!El era cel ,care zi de zi ii scria ode "mai marelui conucator iubit al Romaniei socialiste"El participa , alaturi de familia Ceausescu la escapadele acestora , dar si in vizitele de lucru ale tovarasului....
Sunteti multi copii pe site!Cu siguranta , ca nu poti pune presedinte pe oricine!In perioada lui Ilici si a psd s-a furat tot ce era de furat in Romania, au vandut pe preturi de nimic ce nu era de vanzare-TARA, pentru comisioanele pe care si le-au bagat in propiul buzunar , IN INTERES NATIONAL!Pnl este partidul , care in istoraia romanilor mai mult a tradat , in acelasi INTERES NATIONAL-propiul buzunar!Basesecu e hulit de cei cu functii ,care vor sa fure si nu pot.E democratie-fiecare alege.
pe vadim!!!sa-i curenteze pe toti sa se mai trezeasca..
CORECT
pey cum sa nu fie basexu in frunte cand toti babalaci comunisti il voteaza si cum Romania este o tara plina de pensionari e clar cine iese asta ia voturi pe bancurile care le spune .Fratiilor cu mana noastra ne-o facem dak iese asta iar presedinte o sa ajungem vai mama noastra si populatia si tara tot ce inseamna ROMANIA ps cat mai inseamna ceva ca dak iese asta iar se alege prafu
Daca pentru tine au fost grei, nu inseamna automat ca au fost grei pt toata lumea...Pt mine au fost buni spre foarte buni...Asta e..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.