Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a anunțat noul transfer: „E la Cluj, face vizita medicală”
0
După Farul - Dinamo 2-3, Ioan Andone s-a convins: „Este numărul unu în România”
0
Legenda lui Dinamo are o singură nemulțumire: „Nu e ce trebuie. Dar am încredere și vă spun de ce”
0
Acuzații-șoc! Jandarmeria din Constanța susține că ultrașii constănțenii au încercat să meargă peste fanii lui Dinamo!
2
Știri din fotbal internațional
Salvarea pe teren, după ce s-au ciocnit cap în cap! » Unul și-a pierdut cunoștința, altul s-a ales cu o fractură
0
Cristi Chivu va purta azi torța olimpică! » Antrenorul lui Inter, „coleg” cu o campioană la US Open
0
Primul mesaj transmis de Ter Stegen după accidentarea suferită: „Pauză. Am decis să...”
0
Arbitrul și-a cerut partenerul în căsătorie pe teren, acum îl caută Parchetul!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
O româncă a mers într-un supermarket din Ucraina și a arătat ce prețuri ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Cum a încercat Adrian Cioroianu să scape de dosarul penal, după ce a ...
Libertatea
Câtă vorbărie pentru un derbedeu de bani gata! Pârnaie și basta! Și nu doi-trei ani, ca Giovani sau Copos. Aici e vorba de omor, nu de hoție.
Nu inteleg ce cauta "stirea" asta in gsp! Ce sport practica Mario Iorgulescu? La ce echipa?? Ce treaba are el cu sportul, in general?!
Lui Mitică Dragomir i-a murit un copil! Poate la atât l-a evaluat el pe al lui...Cum să promovați un asemenea "om"???? Vă mai mirați și indignați când Daum v-a numit un "***"...Omul a fost delicat! ***!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta nu este o stire pentru o gazeta a sporturilor, e una de scandal, din pacate aici a ajuns jurnalistica sportiva. In loc de stiri sportive...scandal desantat pe teme nesportive
Daca 500k valoreaza viata unui om, haideti sa punem mana de la mana sa-i daruim sotiei lui Mitica aceasta suma, ca despagubiri pentru disparitia sotului ei
CTP ala , "mare filozof" si securist tupeist, a sarit sa isi dea cu parerea cind victima nici nu a fost inmormintata. Iar "unchiul" asta , sau ce o fi, vorbeste foarte adevarat, dar nu cred ca o sa creasca el copiii ramasi orfani. In ultima instanta, mama acelor copii, un copil si ea, trebuie sa decida ce este mai bine pentru copii . Cit de mult nu il suport pe Mitica Dragomir asta, in cazul asta, are meritul ca a lansat un start al unor discutii cu MAMA acelor copii. EA este cea care trebuie sa decida. Iar CTP asta, vorbeste doar prostii ca de obicei. Este imposibil ca Mario sa nu faca ceva puscarie. Cit de corupta ar fi justitia, asta nu se poate evita. Iar daca Mario face 104 ani si copiii aia ramin pe drumuri, sau daca Mario face 2-3 ani si copiii aia au un viitor, doar mama sa decida.
E de reamintit că CTP a spus că nu va face nici-o zi de pușcărie și o armată de avocați va demonstra ilegalitatea obținerii probelor. Eu cred totuși că va primi ceva ani, dar doar cu suspendare pentru că doamnele și domnii din justiția noastră au în aceste cazuri suflete mari. Vor constata lipsa intenției criminale.
Ce naiba... sunteti ***? (***). Era evident ca Mario era bine inca din Romania si ca "plecarea la tratament" in Italia era doar o gaselnita ca sa-l faca scapat! Plus toate articolele alea despre "saracu' baiat" , dspre cat ne "neiubit" era el (mda, cu bolizi de sute de mii de euroi), cu " se zbate intre viata si moarte (ha, ha) si alte alea. E c azul sa fiti ceva mai profesionisti!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Unchiule, Mafia e Mafie si n-are cum sa actioneze decit in stil mafiot. Faptul ca un militian a ajuns mafiot nu e greu de imaginat. Politiile din toata lumea isi au coruptibilii lor. Asa ca un biet militian era firesc sa nu reziste tentatiei. Pentru el si pentru toti ceilalti mafioti, totul e de vinzare si nu va fi capabil sa inteleaga ca viata unui om, care nu le e ruda, e nepretuita. Morala mafiota este morala multor VIP-uri actuale. Pe de alta parte, consider ca ceea ce ai cerut e de bun simt si daca va exista un site unde sa-ti pot sustine cererea, as face-o bucuros.
Justitie tata..caricatura...uite in cazurile astea ar trebui sa iesim in strada..sute de mii de oameni..caricatura aia de baiat merita puscarie..si inca multa..tara asta e terminata..indiferent cine o sa o conduca o sa fie tot o gluma macabra..pacat de noi,astia cuminti..pacat ca nu suntem mai rai...Iorgulescu,Dragomir,Sandu fratii Becali,Gigi,Copos..*** cu relatii intr-o tara stramba care le-a permis sa scrie carti si sa iasa iar in lume.Bataie de joc
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.