Alte știri din fotbal
Conducerea FCSB a confirmat prima mișcare din „era Rădoi”: „A plecat definitiv!”
0
De ce n-au ajuns Macalou și Coubiș la FCSB » Mihai Stoica a dat răspunsul
0
„V-ați gândit să demisionați?” » MM Stoica a spus lucrurilor pe nume, după dezastrul de la FCSB: „Principalul vinovat”
5
Fostul antrenor al lui Dinamo: „M-aș bucura să câștige Craiova titlul”
0
Știri din fotbal internațional
Bayer Leverkusen - Arsenal, primul meci al serii din „optimile” Ligii Campionilor: bară în minutul 19
6
Fanul Barcelonei a vrut să meargă în Liga Campionilor, dar a ajuns la un meci de Liga 3!
0
Michael Olise sau Lamine Yamal? Starul lui Bayern redeschide dezbaterea
0
PSG - Chelsea » Reeditarea finalei Campionatului Mondial al Cluburilor, în „optimile” Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Mascații au intrat din greșeală peste o mamă și fiica sa. Femeia a sunat la ...
Adevărul
S-au apucat din nou de treabă! » Am mers pe șantierul încremenit: abia după ...
GSP SPECIAL
Scandal în Parlament după aprobarea cererii SUA de a amplasa trupe în ...
Libertatea
Eu nu pot sa injur o persoana cu dezabilitati mintale, doar ca ma minunez si eu cat este de constant in propriai prostie...
TUT AZI MA INBAT NICI NU VISAM BORCEA & CO. LA MITITICA SI CU VOI LA MATINEU TOT SA TRAIESTI IN PATRIA HOTILOR PARLAMENTARI SI MANELISTILOR
Spunei lui Soprer care de 2 ore guita asa : Becali are interdictie de a parasi tara stipulata in dispozitivul hotararii !
Sincer, iti dau si eu dreptate. Mai rau decat ciobanul nu putea fi nimeni la Steaua, deci orice alt patron n-are cum sa faca mai mult rau decat Oierul.
Chiar atat de prost esti ca sa crezi ca daca intra Gigi la puscarie ne desfiintam!? Din contra, scapam de titulatura falsa de "oi"! Sa vedem cum ne mai zice-ti atunci! Steaua este cel mai mare brand romanesc si se vor gasi alti investitori rapid, stai tu linistit!
Lasa-l in pace,lasa-l sa-si bage unghia in gat!El este mai afectat cand il ignori decat cand il injuri...
Am scris, citez "Nu poate parasi tara fara sa anunte, incalca regulile condamnarii cu suspendare." Tu fie nu stii sa citesti, fie esti prost. Tind sa merg pe a doua varianta.
asa cum a fost inhatat nicolae popa din indonezia cand cineva de la bucuresti a vrut sa castige un nou mandat prezdential asa poate fi adus si gigi de la mormantul sfant daca se vrea justitie in romania
Mda, eventual semnalul emis de justitie ar putea fi ceva de genul..."Intelegem ca furati dar macar invatati sa taceti." Dar si cand furi si cand urlii si cand jignesti, injuri, insulti cand vrei, cum vrei, oriunde, atunci parca e normal ca omul de rand sa se bucure la auzirea unei vesti de condamnare cu executare. Nu se poate ca o clica de vagabonzi sa rada batjocoritor ani si ani la rand de tot si toate, cum e cazul clanului albanez Becali. In cazul dictarii de condamnari eu cred in toata Romania va exista un curent de bucurie autentica, de usurare, de moment ce anunta pace, normalitate si cer senin. Au fost destul timp tolerati. E momentul sa plateasca pentru tot.
lasa puiule, nu-ti fa griji ca sigur scapi. au fost altii mai grav ca tine si au scapat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.