Alte știri din fotbal
Actualii „tricolori”, mesaje răvășitoare după moartea lui Mircea Lucescu: „Să învățați îngerii să joace fotbal!”
0
Nadia Comăneci, mesaj după decesul lui Mircea Lucescu: „Ai fost mai mult decât o legendă”
0
Ce moment la televiziunea italiană! Două legende ale fotbalului, discurs monumental despre Mircea Lucescu
0
„Durul” Simeone, emoționat de moartea mentorului Lucescu: „Eram un copil, el mă proteja”
0
Știri din fotbal internațional
Mauro Milanese, fostul fundaș al lui Inter, îl consideră pe Mircea Lucescu un inovator al fotbalului
0
Sporting - Arsenal, decis de un gol marcat în minutul 90+1!
0
Real Madrid pierde pe teren propriu cu Bayern Munchen și este aproape OUT din Liga Campionilor
2
Mărturia jucătorului care a absolvit la Coverciano cu o lucrare despre Mircea Lucescu: „A fost ca un tată. O parte din mine s-a pierdut”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Realitatea Plus se închide. CNA i-a retras licența televiziunii de știri
Libertatea
Din sărăcie lucie, în legendă. Viața lui Mircea Lucescu: de la un colț de ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
cat primesti sa scrii aici?
imi pare rau si pentru voi dar ati dovedid ca orasul constanta nu e interesat de fotbal, nici autoritatile nici populatia
gynos7 pot sa ma pis si eu pe craioveanu91? gunoiu dreaq, el are 22 ani de unde sa stie el ce inseamna istoria?
cel mai corect comentariu. bravo. stadionul va fi plin la primul meci. acelasi nume. aceeasi stema acelasi imn . forza STIINTA
ba cacamas in pizda matii de taran basit . eu tin cu craiova ca stau in oras moldoveanu dreacu stai la pascani si ti cu steoaia:)) daca maine se inscrie echipa lui badea si paralel echipa lui mititelu automat tin cu echipa mititelului dar niciodata nu se va intampla asta , are 7 milioane la piturca in 10 datorii/ amin. sunt cativa taranoi pe aici de nu inteleg situatia
Mititelu e falit. Procesul cu mafiotii va dura minimum 5 ani. El nu vrea sa lase Craiova din mana, cu riscul sa o ingroape. Astea sunt faptele. Ce e de facut?
Off de ce nu esti Olguta la Constanta, am fi avut acuma o echipa de Uefa Champions League, asa ne zbatem in Liga 2 si fara niciun sprijin, Craiova si TImisoara sunt cele mai norocoase orase fotbalistice, cinste lor si suporterilor :)
Mmm, ce MILF e Olguta!
Sugeamiai pwla de oligofren jegos..Eu nu simpatizez cu Craiova dar si eu stiu ca adevarata Craiova este la Mititelu(din pacate).Ce mortii mati de suporter esti tu ba pwla.Ma bucur sa vad ca sunt si suporterii ai adevaratei Craiova pe aici si iti trag la mwie sclavule..PS.Scoatel pe Craioveanu de la avatar saracule ca ii faci de ras numele.
o salut pe mata cu cratima. STIINTA E NUMAI UNA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.