Alte știri din fotbal
„Să meargă la altă echipă” » De ce s-a răzgândit Gigi Becali: a făcut meciul perfect!
0
Peluza Cătălin Hîldan, anunț înainte de derby » Ce se va întâmpla la Dinamo - Rapid
0
Elias Charalambous, în vizită la echipa din Premier League, la doar o zi de când Gigi Becali a spus că îl vrea înapoi la FCSB
0
Play-out-ul din Liga 2: 8 partide se joacă în același timp
0
Știri din fotbal internațional
PAOK - OFI Creta, în finala Cupei Greciei » Răzvan Lucescu luptă pentru trofeu
0
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga
0
Cristi Chivu poate deveni campion în Italia înainte să joace etapa viitoare » Ce trebuie să se întâmple
0
Meciul pentru care se doarme în fața stadionului! Două echipe cu peste 100 de puncte luptă pentru primul loc
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
INCREDIBIL !!! 1,4 % din populatia orasului bucuresti e tembela !!! nu credeam
Sper ca s-a terminat pentru totdeauna epoca in care am fost condusi de idioti fara educatie, pregatire si bun simt, care, dupa ce au facut averi profitand de naivitatea romanilor nepregetiti sa lupte cu asemenea interlopi, au invadat televiziunile comerciale care, pentru bani, le-ar fi cedat tot spatiul de emisie, ajungand sa creada ca ne pot aduce pe toti la nivelul lor. Exemplul perfect este, fireste, Gigi Becali. Dupa 10 ani in care am nevoiti sa-i suportam zilnic ineptiile (la inceput din amuzament iar mai tarziu deoarece era peste tot si se pricepea la toate cum se pricepe si la fotbal), a ajuns la apogeu: 1% la alegerile pentru Primaria Capitalei. L-au votat rudele si bodygaurzii!
Regret faptul ca de maine reapare ciobanul pe toate posturile de sport si pe toate siteurile.Gata cu linistea:( Ciobanul s-a convins din nou ca nu este iubit.Propun sa facem un vot cu cei care sunt satuli de aroganta acestui incult.Poate asa o sa ia vreo 95%
Mai sunt multi idioti care au votat partidul Elodiei!!!
Nu se poate! Asa multi idioti traiesc in Bucuresti?!? 1,4%?!? Rusine, capitala albaneza!!! Despre Iordanescu... numai de bine! Sa spera ca va dispare ca magarul in ceata!
Mitica la puscarie!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cred ca acest 1,4% a fost scos de la oamenii din partid si de la angajatii gsp,prosport.Pana la urma nu uitati mana care va hraneste zilnic,omul care va deschide usa palatului in fiecare zi sa va arunce un colt de paine si voi va duceti precum niste caini sa-i ascultati ineptiile.De maine va apucati de treaba.
si de maine sa vezi ciobanie ce ne da gaseta !!!
Deci nu era nevoie neaprata de studii ..cel putin 1,4 % din populatia capitalei este formata din oameni retarzi!!!!!
pacat ca tara asta este condusa de analfabeti mari generali,dar respect ca fotbalist si antrenor si ciobani analfabetii -mancatori de cacareaza inainte de 89 mari cunoscatori pt toate bucatariile extravagante dupa 89.dar care put a zer siacum.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.