Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
vezi ca in retea e si un extraterestru verde si unu tipi-tip... iar bugs bunny are interdictie in romania pentru spionaj =)))) bai ca haiosi mai sunteti
mamaie....nu conteaza cu cine ai votat tu sau cu cine am votat........conteaza pozitia ta in fata unui abuz al puterii si batjocura la adresa oamenilor care se lupta in fiecare zi sa tina tara pe calea cea dreapta cat mai departe de coruptie........daca tu ai problema cu soros si alti duJmani imaginari cu care ati fost imbalsamati la cap esti in afara subiectului
GATA..M ATI STERS..? ..ADEVARUL DOARE..UNELTE DE 5 BANI SI RESTUL..
La cum amusina iar ambasadorii unora pe aici, e clar ca-i activa bine reteaua de spionaj americana. Asa incat, ma pot astepta la orice. Gandeste-te ca-i foarte usor sa induci teroarea in multimi, prin diverse tehnici si de aici sa iasa o tragedie. Mai ales ca-s multi inconstienti cu copiii dupa ei. Cam cum era si cu pacaliciul ala de Nicusor cu bebelusul in brate! Astia gandesc martea si toamna.
Ăsta-i președinte democrat? Unul care susține fățiș încălcarea voinței populare consființite prin vot democratic? De ce nu ați vot atunci cu cei susținuți de președinte?
fugi cu cercul bolovane, un guvern de comunisti trebuie repede exterminat ... sau tu esti din vechii comunisti, ori ai rude care beneficiaza de pe urma ordonantelor , practic esti hot complice si vrei sa scapi nepedepsit :) jos guvernul de hoti, sus presedintele democratic ales :)
Nu se va ajunge acolo. S-au fript o dată cu marele guvern tehnocrat.
Tataie, eu am votat cu Marian Munteanu, un luptator pentru libertate, caruia securitatea i-a dat o bataie sora cu moartea si pe care, culmea tupeului, incearca sa-l denigreze si acum, ca fost informator, chipurile! Marian Munteanu a fost opozant adevarat si constant al celor pe care-i sustineti voi acum: adeptii abuzului, ai violentei si ai haosului.
Du-te în piață, tu ajungi repede cu Batmobilul. O să ai puțin de furcă cu monitorii de la digi24, cei care numără pănă la 150,000 de protestatari. :))
Eu inteleg ca toti urasc PSD-ul dar atunci de ce au votat Psd-ul LA ALEGERILE PARLAMENTARE !! Noul cod penal care se va aplica imediat ce ordonanta va fi publicata in Monitorul Oficial e un cod net superior celui din prezent . Totul este blocat din punct de vedere administrativ . Nimeni nu mai are curajul sa semneze nimic !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.