Alte știri din fotbal
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Scenariu de groază la FCSB » După Bîrligea, un alt jucător poate rata derby-ul cu Dinamo: „Vom vedea după antrenament”
0
Zeljko Kopic a numit 3 fotbaliști de la FCSB de care se teme: „Nu este un secret”
1
Dan Șucu, Mihai Rotaru, Mihai Stoica și Iuliu Mureșan au semnat o petiție și i-au trimis-o lui Nicușor Dan: „Nu are ce căuta în vestiar!”
11
Știri din fotbal internațional
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Virgil van Dijk, desființat în direct după ultimul meci: „Un laș! Scapă nevinovat, vina e mereu a celorlalți”
0
Harry Kane, noul James Bond! Imagini spectaculoase
0
Încă o provocare! Cristi Chivu, la ora duelului cu antrenorul pe care Inter l-a vrut înaintea lui
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Nu stiu ce sa zic de asta cu regele i-am citit cartea, si zice ca nu e adevarat cu auru furat etc, ca a fost fortat de comunism sa abdice, era inconjurat la castelul Bran mi se pare, si i-au zis ca o sa inceapa sa omoare studenti daca nu abdica, oriscum din 45-48 el a rezistat acolo 3 ani in care noi am fost ocupati de rusii, acum nu stiu unde e adevaru, dar mi se pare ceva absurd ca el sa plece cu 3 vagoane de aur, si sa il lase comunisti care erau la putere.
In anul 1989,anul cand m-au ciuruit astia,v-am lasat doua dintre cele mai mari echipe din lume la ora aia,Dinamo si steaua.Voi ce ati facut ce ele dragi Tovarasi,ce ati facut ?
:)))))))))))))
Cu beton am cladit respectata Republica Socialista ,Tovarase !
Occidentul ti-a splat creierul Tovarase !
Uite un Tovaras care stie cum sta treaba !
altul care e din prefabricate...))) gringo, si tu esti beton, mah ! ...)))
Regele a fugit din tara si va lasat de izbeliste.A fost haos pana am venit eu la conducere.Si eu am vrut sa fug dar Iliescu mi-a facut-o !
Planeta sa saturat de VRAJALA asta ieftina Americana. Lumea sa desteptat si nu mai pune botul la vraja asta cu terorismul. TOT ei sunt cei care le pun, omoara oameni nevinovati doar ca sa atraga de partea lor suportul populaiei, pentru actiunile lor COTROPITOARE. Si-au daramat 2 blocuri in 9/11 ca sa aibe un pretex de invazie in IRAQ, vezi doamne, sprijineau aia terorismul. Romania daca ar sta pe o punga de petrol si ar fi una din cele trei ale planetei, Romania ar fi avut soarta Iraqului. Acum 20 ani, eram in febra: sa vina Americani, ect, pe Rusi ii detestam, pe Arabi ii uram, insa in timp am vazut ca lucurile nu sunt asa cum vor americani sa le vedem, ei sunt cancerul acestei planete!
scoala de doctori renumita pe plan mondial? :)) ca ajungeau stirile din Romania usor in Vest, hihi! noi tot timpul am avut doctori buni, si acum dar multi pleaca.. cine isi doreste sa invete, invata si acum nesilit de nimeni! si cine e educat din familie corect..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.