Alte știri din fotbal
Sapă fundația pentru noul stadion Dinamo, înainte să fie dărâmat tot vechiul stadion! Ce urmează în arena din Ștefan cel Mare
2
Președintele de la Csikszereda, cu talpa sus: „La LPF e ca un film cu mafioți” + Probleme după alegerile din Ungaria
0
Antrenorul din Superliga care nu vrea să audă de FCSB: „Nu m-aș simți confortabil acolo”
0
Oțelul Galați și-a anunțat antrenorul pentru sezonul următor
1
Știri din fotbal internațional
Germania a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Surpriza uriașă a lui Nagelsmann
0
Jucătorii vor să dea clubul în judecată » Bonsul XXL ratat din cauza „spionajului” adversarelor
0
Omul finalelor: Emiliano Martinez are un palmares uluitor!
0
Ionuț Radu, „Colosul din București” » Pentru ce titlu se bate internaționalul român
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Podul de la Ungheni, care leagă România și Republica Moldova, a ajuns la ...
Libertatea
"Tot dinți de lemn mai ai"...Tăntălăule, în această propoziție, ai pus aiurea / în plus un cuvânt ! Ca să dovedești că ai trecut de școala generală, te las pe tine să-l găsești.
Merita mentionat ca doua din cele patru titluri furate au si contributia infractorului Bombo Nastase, rinamovist declarat
Tot dinți de lemn mai ai, hădărene??? Asta e, dacă nu faci afaceri (de succes) ca Borcea..
Mă dezamăgeşte Piţi, cum să fie prieten cu þorcea... ?!
Ce frumosi e tinerii insuratei!
Apostole, nu știu dacă articolele tale sunt concepute de mintea ta sau altcineva își bate joc (sistematic) de tine obligându-te să te cobori în halul ăsta !! Altfel spus, trio-ul de aur al jurnalismului sportiv - Apostol, Crăițoiu, Manolache lovește iar !
printa si printesul :))) baga mare, salam, boxele la maxim!
Și domnișoară de onoare e Monica Tatoiu. Bă, ați înnebunit cu moșii voștri care cică sunt cavaleri? Că onoare de unde, de la Poarta Albă?
In sfarsit, iti dau un like.
....pentru faptul ca in loc sa treaca un sfert de secol de la ultimul campionat furat de *** au trecut doar 11 ani. rusine. practic acuma aveau zero suporteri daca treceau 25 de ani de la ultimul titlu,cum era normal.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.