Alte știri din fotbal
Ionel Augustin a numit cei trei fotbaliști de la Dinamo care i-au atras atenția: „Deja au apărut oferte pentru ei”
0
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
0
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Echipele probabile
0
Denis Alibec semnează astăzi cu Farul » Gigi Becali vrea să mai trimită doi fotbaliști importanți la Hagi: „Să vorbesc cu ei”
18
Știri din fotbal internațional
Astăzi are loc tragerea la sorți a play-off-ului din Liga Campionilor » Cristi Chivu își află adversara
0
„La fel ca în campionat” » Elias Charalambous explică ce i-a lipsit FCSB-ului în Europa League: „Marea problemă”
0
A fost DECISIV cu Fenerbahce, dar Becali tot îl scoate din echipă!
1
Momente sfâșietoare în Grecia » Sicriele cu fanii lui PAOK, morți în România, au ajuns pe stadion la Salonic
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Si daca a fost prins ca a furat 1 mil si el a mai furat si din alte locuri încă zece , e simplu sa plătească 2 , asta e ca si arestul la domiciliu, furi 50 mil si stai acasa huzurind din ce ai furat...
Incredibil....un puscarias, un infractor dovedit, ajunge sa dea lectii de viata. Ce cauta *** data la stiri ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
a scapat pacaliciul din lanturi. un maimootoi oparit.
una din marile probleme ale sustemului judiciar romanesc este incapacitatea recuperarii sumelor prejudiciate. ar trebui sa gaseasca masuri in acest sens iar ideea gratierii nu e deloc rea ... in anumite conditii. daca o persoana a prejudiciat 1 milion euro si plateste 2 milioane euro sunt pentru gratierea respectivului in dosarul respectiv nu pentru toate dosarele binenteles.
Strada le-a dat raspunsul ,asta pur si simplu nu inteleg .Populatia impinge Romania inainte iar STATUL ROMAN prin institutiile sale pur si simplu se OPUNE ............HOTI si TRADATORI DE NEAM
Creierul tau pare deja stors , probabil ca muls era când te-ai născut ...
Bai BOLOVANE .....! Nu detii informatiile esentiale din acest fenomen . Cluburile departamentale nu pot inscrie in competitie echipe de fotbal intr-o liga profesionista ...Ce darcu ma esti asa redus ?
Cred ca le-a picat la fix diversiunea lui Becali initiatorului proiectului. E penibil ca un astfel de individ confisca o dezbatere dar dezbaterea insasi imi pare penibila - la o asemenea tematica. Jenant!
am o propunere buna. sa beneficieze de gratiere doar cei care platesc dublu sumei prejudiciate. adica ok vrei gratiere pentru tampeniile facute foarte bine dar platesti pentru asta.
Răzvan Luțac, tu eşti jurnalist?Te întreb foarte serios, nu e la mişto.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.