Alte știri din fotbal
Gigi Becali a răbufnit, după eșecul cu CFR Cluj: „Nu este valoare! Știți ce am vrut să-i fac lui Tănase?”
0
Juri Cisotti, după CFR Cluj - FCSB: „Nu au fost periculoși niciodată. Nu e corect”
0
CFR Cluj - FCSB 1-0 » „Insolventul” Șumudică l-a păcălit pe Gigi Becali!
66
Penalty din a doua încercare » Găman, salvat de VAR la CFR Cluj - FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Analiza lui Iraola, după debutul oficial la Liverpool: „Mi-au plăcut multe lucruri”
0
La câteva secunde de un debut de vis! Antrenorul de 38 de ani al lui Newcastle acuză, după frustrarea cu Liverpool: „Dacă dai acel penalty...”
0
Unai Emery îl acuză că a refuzat să joace, după ce Aston Villa a fost umilită în Premier League: „Sunați-i agentul!”
0
Enzo Maresca trage un semnal de alarmă, după victoria pe final a lui Manchester City: „Nu văd schimbări”
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Se mai poate trăi cu 1.500 de euro pe lună în Spania? Cât costă viața de zi ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
da-mi doua exemple de "bazaconii" facute de zicu si apoi da-mi alte doua exemple de sportivii pe care ii vezi tu exemplari.
cica a fost cunoscut ca un sportiv exemplar. macar din respect pt. adevaratii sportivi putea sa nu spuna bazaconia asta
ai vorbit de macaroane....nu de blaturi...sau de bomboane.... machidon libidinos......
Bine mai Zicule, daca esti asa un fotbalist cu o moralitate exemplara, poate ne explici si noua ce te lega pe tine de acest individ cunoscut interlop ce facea parte din clanuri mafiote, de ai avut cu el...."diverse convorbiri" ???!!!
Faptul ca la scrierea acestei scrisori a fost ajutat de un avocat sau cel putin de o persoana cu bogate cunostinte juridice , arata faptul ca se teme..... DE CE TE TEMI ZICULE????? Lasa , ca tot te-a vrut Gigi la Steaua , poate ca te va avea in echipa Penitenciarului Jilava!!!!!!
ceea ce a facut gsp-ul se numeste calomnie. nu conteaza daca au sau nu dreptate, insa daca zicu ii da in judecata pt denigrare, castiga fara probleme. repet, nu conteaza daca gsp-ul are sau nu dreptate. l-au implicat fara probe (si mai ales i-au scos din context vorbele), intr-un scandal care poate sa ii afecteze cariera. normal ar fi sa ii dea in judecata. prea isi face presa de cap.a nu se intelege ca ii tin partea lui zicu. daca e vinovat, sa plateasca. justitia decide. insa presa ofera verdicte in fiecare zi. ma rog, presa... niste analfabeti care nu stiu sa scrie corect, insa emit judecati de valoare.
De parca era ceva nou in romania noastra unde camatari aranjeaza meciuri la liga a 2a daia nu pariez eu pe liga a 2 a ca e plina de blaturi si toata lumea stie dar nu se ia nici o actiune
Daaaaaaa, si va primi, drept despagubiri, vorba Catavencilor, 3 hectare: HA, HA, HA!
da. dar in locul lui as tacea chitic
Are avocat bun Zicu. Practic a recunoscut ca sunt convorbirile reale, dar a dat vina pe "scoaterea din context" a unor fraze. Curat murdar! Oricum cazurile astea de aranjare de meciuri sunt la ordinea zilei, nu stiu de ce se face mare tam-tam pe tema asta sincer!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.