Alte știri din fotbal
U Cluj - Croația U19, primul amical al verii pentru „șepcile roșii”: start de partidă
0
Craiova are astăzi primul amical, el e încă în vacanță: „I s-a spus să nu se prezinte”
0
Universitatea Craiova - FC Stubai, primul „amical” al oltenilor din cantonamentul din Austria
1
Chat GPT este noul scouter principal de la FCSB: „Zici ce gen de jucător vrei. Eu aleg unul”
2
Știri din fotbal internațional
Marcelo Bielsa a criticat regula impusă de FIFA: „Jocul în 4 părți, în loc de două, schimbă conceptul fotbalului”
0
Spania - Arabia Saudită, în etapa a doua a grupelor CM 2026 » Echipele de start
1
Lamine Yamal, convins că poate face diferența la Mondial „Îmi cer mult mai mult decât ceea ce văd oamenii”
0
Turcii cer excluderea unui star, după eliminarea de la Campionatul Mondial: „Așa se tratează fanii?”
0
Lifestyle
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
După votul masiv pentru Bolojan, liberalii au cerut un lucru clar de la ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Guvernul Veștea a devenit Guvernul PSD. Social-democrații vor vota ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De acord, o sa fiu imbracat intr-un costum de tergal in dungulite, palarie din fetru moale si o sa am infasurat in jurul gatului un fular din matase naturala alb-rosu. Te rog sa ai ca semn de recunoastere la vedere numarul 11/1989 din Viata de partid. Parola va fi: Yes? Tu trebuie sa raspunzi: No! Neaparat sa porti haina neagra din piele si caciula de astrahan:))
Te astept cu drag la ONG finantat de George Soros si condus de Pippidi, " Pt o Romanie Curata"! Nu trebuie sa te mai instruiasca astia, ai deja scoala Anghelache!
Breaking news!!! Este a treia zi cand sunt sunat insistent din deal ca sa preiau postul de premier, dar din nou am refuzat categoric! Cum as mai putea dupa aia sa postez aici, ma fac praf userii orice spun:))
Bravo lui! Plus ca participa si niste oengiste beton:))
Fundatiile si ONG finantate de George Soros! Ce naiba nici atata lucru nu cunosti?!
Cu Băsescu în frunte, rezultate măreţe. Nu rimează dar e adevărat ! HĂ-HĂ-HĂ
bravo marica! respect!
sau cine sunt liderii "societatii civile" / cine sunt liderii "partidului colectiv" ?
partidul tinerilor condus de cine ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.