Alte știri din fotbal
Gol-BLITZ în FCSB - CFR! A spart gheața în 2026
0
Craioveanu a rămas siderat de ce a văzut pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj: „Vă spun sincer!”
0
Discreție totală: noul sponsor a apărut în premieră pe echipament, la FCSB - CFR Cluj
1
Rareș Pop a elucidat misterul » De ce a refuzat lupta la play-off pentru a semna cu Petrolul: „Toată lumea o știe”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Oviedo a oferit suspans doar până în minutul 52 » Catalanii revin pe primul loc în La Liga
0
Juventus - Napoli, meci tare în etapa #22 din Serie A » Gazdele sunt în avantaj la Torino
0
Meci de infarct pentru Genoa lui Dan Șucu!
0
După 21 de ani! Aston Villa a rupt blestemul pe „St. James' Park” și continuă aventura la titlu!
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
Ma doare in stromelag ce o sa se intimple cu banii lor . Eu sunt procupat de plata taxelor aici la mine . Si pe tine te doare exact undeva de banii ardelenilor altfel la ora asta traiai in ardeal .
Feldmaresalul Obersturmbannfuhrer Waffen SS ( ce-mi place denumirea asta ) Iohannis trebuie sa nu dejamageasca poporul si chiar daca nu-mi place sa asculte de Angela !! Si asa Romania nu mai are nimic (economic sau agrar) dar macar daca tot o sa fie sub influenta nepoatei lui hitler , atunci sa fie bine si pt popor ! "Popor" un cuvant pe care Phinnochio il evita sa-l foloseasca !
Se va impartii si nu o sa mai furati voi banii ardelenilor!!!!
tu esti cu site ,,steaua libera,, vezi ca ciobanul iese la anul
L-a vazut cineva pe Valah?
Corect , dar momentan nu se poate ! Probabil daca se misca ceva cu noul presedinte Obersturmbannfuhrer Waffen SS Werner Iohannis , atunci lumea are incredere si-si schimba mentalitatea asta de tarani obositi (analfabeti, inculti) . Germania trebuie sa se miste repede si sa ajute prin investitii tara , daca nu , au pierdut si toti romanii o sa fie dejamagiti ! Cu cine o sa voteze peste doi ani daca lucrurile nu merg pe un drum bun pt romani ??
Cel mai impoertant si bun lucru din toata tevatura asta este ca Romania nu s-a impartit pe regiuni . Ar fi fost foarte periculos . Nu NUMAI ATIT DAR CAPITALA MOLDOVEI si cele mai importante orase din sud respectiv Ploiestul si Constanta au votat covirsitor in favoarea lui Werner . In Arad si Sibiu, Ponta nu a existat .
corect ma ,dar neamtzul sa nu calce naspa
Pai da, dar a trebuit sa zic si eu ceva ca prea te agiti, ai sa vezi ca o sa fie bine cu Johannes, iar Ponta va ramane prim ministru, de el va depinde situatia economica nu de Johannes.
Rau ai facut ca nu ai votat ! Asa de bine ma simt cand vad ca Phinnochio nu a ajuns presedinte : )))))))) Nu suport mincinosii . Poanta face acest lucru zi de zi , minte instantaneu !!! Sti cum se spune : mai bine merg la drum cu thigani , sholdoveni sau turci decat cu mincinosi notorii !! Noi poporul avem puterea , nu candidatii phulii !! Daca ei mint , trebuie taxati si indepartati . Nu ei ne conduc pe noi ca nu au putere , ci noi ! Noi dec idem cine reprezinta poporul .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.