Alte știri din fotbal
Florin Tănase, după rușinea istorică trăită de FCSB în Letonia: „Nu meritam să mergem mai departe”
16
Mutare de ultimă oră în Superligă! Rapid și-a cedat jucătorul la o rivală din play-off
3
Rapid pregătește 3 transferuri cu impact imediat: „Suntem înțeleși!”
0
Steaua a plătit datoria care i-a adus interdicția la transferuri! Așteaptă decizia FIFA înaintea debutului cu Slatina
1
Știri din fotbal internațional
Cine a ieșit în evidență în seara perfectă a lui CFR Cluj: „A făcut ce a vrut cu adversarii”
0
Alin Fică, după calificarea categorică a CFR-ului: „Vrem în grupele competiției”
0
Arena „Ilie Oană” din Ploiești, gazda unui meci european dramatic! Fostul mijlocaș al lui Dinamo a ratat penalty-ul decisiv
0
Cu doi români pe bancă, au reușit scorul serii în Europa! Meci cu 9 GOLURI
1
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Caracatița cu iz penal din Agricultură. Rapida răzgândire a ministrului ...
Libertatea
A murit Ion I. Brătianu, considerat ultimul descendent direct al familiei ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Niciun lanț mare de benzinării din Capitală nu mai vinde motorina sub 10 ...
Libertatea
Doamne ajuta! Noapte buna la toti!
Este psd-ist ?
Poti sa strigi in gura mare....nu ma afecteaza, dar imi place ca te vad nervos, tzzarane ! :)))))
Si inca o chestie ... asa ...psd-ul nu mai joaca deloc pe scena politica ... e de fapt usd acolo, 3 partide, cu cel umanist, si ecologist cred ... si-au pus toate ouale in acelasi cos, nu formeaza aliante, partidulete da-astea sa le trimita la produs electoral si dupa aia sa le 'unesca' cum fac portocalii (portocalii sunt buni la politca ... un adevarat proxenet, dar nu au nici o inclinatie catre administrare-guvernare, orala sau interes national, alta discutie) ... Problema e ca nu vad nici o perspectiva pentru Romania ... ceva in viitor cu care as putea vota, totul arata ca un ogor parjolit! ...:))
La Londra, o secţie a fost închisă la ora locală 7:30, şinu la 9:00. Replica ministrului de Externe: „Dacă veneau mai devreme, puteau să voteze”.
Mda, eram sigur ca asa ai sa reactionezi, deci se vede cine l-a votat pe Ponta. :)
Nici de Hitler nu sunt convins ca era mor in 45 !! Printre ultimele submarine care au parasit germania se aflau trei comandanti ss care au ajuns in argentina , america centrala si unul a plecat spre antartica . Primii doi s-au predat si au fost luni de zile interogati : unde este Hitler !!! In plus in 46 , la o intalnire a lui stalin cu churchil , rusul a intrebat : l-ati gasit pe hitler ? Ori toti au anuntat ca hitler a murit ! Era clar o vrajeala ca hitler sa impuscat si apoi ars de catre garda lui , nu era credibila .
Noapte buna si Doamne ajuta pentru un viitor mai bun!
Si mickey mouse "just left the building"!!!;)))
nu e important cui i se datoreaza victoria. important este ca dupa aceasta zi romanii sa realizeze ca daca sunt uniti pot da jos orice tiran de la putere. sa inteleaga ca nu politicul trebuie sa conduca tara ci poporul! iar pe viitor sa nu se mai lase calcati in picioare de tirania unora sau altora, ci sa riposteze pentru drepturile lor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.