Alte știri din fotbal
Nelu Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
0
Valeriu Iftime pune presiune pe Marius Croitoru înaintea meciului cu FCSB: „Vreau să văd asta” » Cine va absenta contra roș-albaștrilor
0
Veste de impact pentru Dinamo! Premieră după 9 ani
0
FCSB, speranțe spulberate! CCR i-a respins „ultimul cartuș” contra Stelei: urmează dosarul prejudiciului!
0
Știri din fotbal internațional
Squadra Azzura, în colaps! Fostul idol italian din Ștefan cel Mare, fără milă: „Și dacă ne-am fi calificat, n-am fi stat mult acolo”
0
Reacție acidă din România la adresa Squadrei Azzurra: „Trage ăla ca un cioban. Parcă nu mai e Italia, ci Andorra”
0
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
2
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Fiscul a controlat 46 de companii petroliere după scumpirea carburanților, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Nu era meteorit, a gresit traseul de intoarcere Razboinicul Luminii, care cobora cu prea mare viteza, credea ca a vazut o oaie cu ochi umezi pe un camp.
Ce inseamna cand te ia de Paula o unguroaica?...Tinutul Secuiesc! Care este diferenta dintre un acumulator si un ungur?...acumulatorul are autonomie!
LUATI EXEMPLU de la TURCI si TATARII din DOBROGEA care respecta STATUL ROMAN, si ei la fel ca voi vorbesc intre ei limba lor, dar cand intra intr-un magazin VORBESC ROMANESTE SI FOARTE BINE spre deosebire de voi si se simt ROMANI chiar daca sunt de alta etnie, RUSINE SA VA FIE VOUA SECUILOR, ce nu va convine ??? ....unde va treziti voi aici, in ELEVETIA sau SUA ???, aici e ROMANIA ...daca nu-ti place aici, dute ba frate in UNGARIA CE MAI STAI PE AICI ...RUSINEE INCA ODATA SI STATULUI UNGAR care arboreaza drapelul SECUILOR
De ce nu mergi tu sa faci ordine in secuime? Razboinic Dac care esti tu razboinic Dac. Astepti meteoritii? Nu vor veni, asa ca, ori faci ceva, ori taci
mai bine ii bombardau METEORITUL pe SECUII DIN HARGHITA SI COVASNA CARE VOR STAT IN STAN ...bai parvenitilor pana sa locuiti voi aici pe acest pamant erau DACII !!!, cei mai viteji dintre TRACI care le-au tinut piept ROMANILOR, HUNILOR ce sunteti , si UNGARIA sa le fie RUSINE, CE MAI STAT EUROPEAN DA EXEMPLU DE PROST GUST pune STEAGUL SECUILOR pe INSTITUTILE din UNGARIA, RUSINE SA LE FIE inca odata
Bine că se vând bucăți din meteoriți. Oare nu s-a gândit nimeni să adune într-un borcan apă de la un tsunami ș s-o vândă pe net ?
Sau peste buda-pesta ??
Lasati in urma problemele de pe Pamant, ridicati capul spre cer si in loc sa-l cautati pe dumnezeu, sau sa intretineti razboaie ieftine purtate de orgoliile din voi, de dimineata pana seara,,, cautati sa va interogati macar de ce Pamantul se roteste in jurul Soarelui, pentru ca la scara spatiului cosmic recunoscut, nu suntem decat un micro-organism intr-un infinit, o picatura, intr-un ocean necunoscut,,,
Ploi de meteoriti cad in fiecare an, dar cum Pamantul e acoperit in mare parte de oceane rar ajung sa cada peste orase atat de populate! Drama nu-i ca, cad meteoriti, sau ca orbita unor asteroizi de talie impresionanta cum a fost DA14 asta seara se apropie de Pamant, DRAMA e ca problemele pe Pamant se rezuma la razboaie, conflicte legate de teritorii si religii,,, de rase si culturi! _____ Daca e sa transpunem totul in Liga lui Mitica, cu proportiile respective, e la fel,,, Drama nu-i ca fotbalul e lovit in fiecare an de o ploaie de meteoriti, ci ca problemele fotbalului nostru se rezuma la razboaie, conflicte legate de culori si principii,,, in ciuda civilizatiei!
totusi sa iventat telefonul mobil sau sunt vreo 4 vidio care arata in direct cum se panicheaza alti si cum meteoritul se aproprie de pamant si nu cade ce merge in aer !! nu inteleg dc? cum sa se schimbe ? vb din vidio evident totusi eu stiu dar sincer ar trebuii sai multumim lui Dumnzeu ca nea scapat de rele va las un vidio cu speranta ca va uitati a fost si twonami si acolo ai murit 10 000 de oamni aicea au for raniti numa 500 chestia e ca e cu totul diferit fara de apa ca apa este pe pamant dar meteoritul vine de undeva ,. va las sa va uitati la vidio ://www.pcmag.com/article2/0,2817,2415492,00.asp daca e ceva sper sa datii add la faceboock bungauelisei !! sa fiiiti iubiti :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.