Alte știri din fotbal
FCSB și-a prezentat noile echipamente » Multe surprize: tricouri portocalii și fontul „Dracula”
1
Rapid negociază cedarea jucătorului adus cu 900.000 de euro
0
Exclusă din Superliga feminină: FRF a anunțat echipele care au luat licența
0
Cristi Pustai, prezentat oficial la echipa din Liga 3: „Mult succes, domn’ profesor!”
0
Știri din fotbal internațional
Cum explică AntenaPLAY problemele reclamate de utilizatori în timpul semifinalei Franța - Spania: „Ținta unui atac cibernetic, provenit din zeci de țări”
1
„Jucăm împotriva piraților uzurpatori” » Vicepreședinta Argentinei alimentează tensiunea înainte de meciul cu Anglia
0
Nume mari, bani puțini » Cristi Chivu și bariera impusă de patronul Oaktree
0
Titularul Argentinei a râs când a fost întrebat despre Anglia: „Crezi că aveți vreo șansă?”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
2
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Ce-l mai chemati pe seful caprelor? S-a(u) facut de ris! "Pasa" la primul gol, corner "pomana" la golul doi, ce sa ne mai spuna? Ca nu a fost 11m la Danciulescu? O frectie la un picior de lemn! Ca trebuia eliminat Matache? Wax! Chiar si asa, ei tot nu jucau nimic ca asa trebuia sa se termine! Caprele militienilor, tot capre ramin! In veci!
pun pariu ca nu mai vine la emisiune.
CAP DE BIVOL SA NE EXPLICI SI NOUA CUM TREBUIE SA SARA LA CAP NICULAE CA SA NU-I ATINGA PE FUNDASII TAI DE PORTELAN ! CA A AVUT O FORTA DISPROPORTIONATA IN MOMENTUL SARITURI!CU BANCUL ASTA ASEARA TE-AI FACUT KKO LA RECURSUL ETAPEI!CE PERLE MAI SCOTI SI DISEARA?
JABBA MAY THE FORCE BE WITH YOU !!! SA VA LUATI SCAUN DUBLU IN STUDIO PT EL !!!
de la gaz metan cand chemati, sau iasi, otopeni, brasov, farul si otelul? ca de jabba si mimi scoica m-am saturat, ii aveti 5 zile din 7 inivtati in studiou parca au abonamnet sau sunt singurii care se ratoiesc si atunci...RATING ?!:D PS: ar fii bine sa faceti si o emisiune legata de liga a 2-a
daca la DANCIULESCU nu afost penalti,de ce a ridicat piciorul badoi, ce avrut sa faca nu sa inpiedice adversarul?
Timisoara te vrea mort!!!!!!!!!!!!!!!!!!
le doresc tuturor participantiilor la BLATUL de aseara sa ii bata dumnezeu pe toti si familiile lor astfel incit sa tina minte si ei
va da penalty inventat si trage cu noi ???
In meciu cu dinamo cine te-a mai furat grasule. A tras tudor cat a putut cu voi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.