Alte știri din fotbal
Rapid, executată după o fază pictată! FCSB, 6 pase consecutive pentru un gol fabulos pe Arenă
0
Duel incendiar al peluzelor, la start, în FCSB - Rapid » Apoi, dialogul s-a prăbușit la un nivel suburban
0
După 5 etape fără gol primit, Cristiano Bergodi are un singur gând + Planul pentru mercato
0
FCSB - Rapid, ultimul derby din 2025 » Un singur gol în primele 45 de minute
23
Știri din fotbal internațional
Și-a anunțat brusc plecarea de la PSV, după ce s-a întâmplat astăzi!
0
Visul frumos continuă! Aston Villa o învinge pe Manchester United și se apropie din nou de liderul Arsenal
0
Programat în această seară, duelul românilor a fost anulat! Anunțul oficial al clubului
0
Barcelona, prestație solidă în victoria cu 2-0 de pe terenul lui Villarreal » Catalanii termină anul pe primul loc în La Liga
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Afacerea de sezon care nu mai găsește angajați: „Avem comenzi mai multe ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Arma hipersonică a SUA care poate lovi China sau Rusia în 20 de minute
Libertatea
daca aceste lucruri s-ar fi intamplat la orice alta echipa acuma aerau deja pusi pe rug, ratai cu degetul si plimbati prin orase ca exeplu de catre cei de la frf, asa insa gunoiele tac acum, nu zic nimic .
nu vedeti ca dragomir incearca sa-l scoata pe gigi ,duce toata discutia spre amenzi date clubului sau punerea oierului ca persona "non grata" . cred c atoti infractori ar vrea ca dragomir sa fie judecatorul lor ,ar scapa toti cu amenzi sau cu suspenderai pe 2 ani din viata sportiva ,un fas fata de pedepsele care ar trebui aplicate. Doar in Romania cu infractori tine toata lumea (parca gigi ar fi robin hood sau bony & clyde). Daca vrem curatenie acum trebuie luate masuri.
nu vedeti ca dragomir incearca sa-l scoata pe gigi ,duce toata discutia spre amenzi date clubului sau punerea oierului ca persona "non grata" . cred c atoti infractori ar vrea ca dragomir sa fie judecatorul lor ,ar scapa toti cu amenzi sau cu suspenderai pe 2 ani din viata sportiva ,un fas fata de pedepsele care ar trebui aplicate. Doar in Romania cu infractori tine toata lumea (parca gigi ar fi robin hood sau bony & clyde). Daca vrem curatenie acum trebuie luate masuri.
dragomir sau ere ceva de ascuns sau a fost platit de cioban sai tina partea , Funtionar cf dex:Persoană care deţine o funcţie administrativă într-o întreprindere sau într-o instituţie; slujbaş; Dobos nu avea functie administrativa in club, el nu era printre cei premiati...? la puscarie cu ciobanu si cu toti cei care il acopera(dragomir, piturca,...) De ce tac cei de la frf, in cazul lui poli imediat au iesit cu conferinte si dadeau in toate partile ,acum toti tac.
BLATISTI NE NO RO CITI!!!
Ma uit cu uimire la emisiunea voastra si trag o singura concluzie: Doi tampiti fatati cine stie prin ce coltz de grajd, si inca un tampit care vrea sa traga sforile pentru un cioban Mi se face scarba cand va vad cu cata emfaza va autointitulati... ziaristi... Exista facultatea de ziaristica sportiva? Sau v-ati adunat voi asa... de pe camp... ? V-ati urcat in tren si ce v-ati zis voi in barbie?... pan'la Bucuresti ma fac ziarist. Si uite asa s-a umplut Buc. de niste tzarani parveniti.
acesta este un caz de premiere nu de mita,daca ar fi vrut il cumparau pe cel cu Gloria Buzau, sunau pe Bicfalvi,Litu,Punescu,etc si aveati motiv de a ataca STEAUA.....GINDITI VA ROG
TOATE SITE-TURILE SE VOR DESCHIDE IN ZIUA DE 28 FEBRUARIE.DAR PINA ATUNCI NU SE VA DESCHIDE NICI UN SITE PE TOATA LUNA IANUARIE 2OO9
NU EMITE NICI-UN SITE SI NU SE DSCHIDE NICI-UN POST DE LA GSP TV DE AZI SI TOCMAI DE ACEEA NU SE POATE URMARII NIMIC
1.domnule Dragomir daca toti de la frf aveti cunostinte de aceste ilegalitati de ce nu ati luat masuri de stopare inainte sa se ajunga la dna? 2.nu inteleg ce are legile frf,cu legile penale daca puteti va rog sa ne esplicati .multumesc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.