Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Liverpool a reușit scorul serii în Liga Campionilor » „Cormoranii” s-au calificat la pas în optimi
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Si daca boicoteaza meciurile , cluburile au de suferit , lui Mitica i se rupe .
Si daca boicoteaza meciurile , cluburile au de suferit , lui Mitica i se rupe .
Si daca boicoteaza meciurile , cluburile au de suferit , lui Mitica i se rupe .
numai la meciurile stelei prezenta...in rest nu
sa ma f... in politehnica matii !!!!!!
Asa e. Pe Mitica l-au ales si il pot da jos doar patronii de club. Daca oile se duc 20,000 sa vada un meci cu Chiajna si ii baga bani oierului in buzunar, de l-ar schimba pe Mitica? Nu mergeti pe stadion si nu va uitati la TV sa piarda patronii bani, atunci sa vedeti schimbari.
Ce legatura au suporterii cu o campanie de presa,care desi la prima vedere vizeaza aspecte sportive,in fapt este reclama publicitara (CE FORTA AVEM NOI ZIARISTII ,platiti-ne si suntem cu voi la alegeri-DENIGRAM,ducem campanii de DELATIUNE, CALOMNIERE, etc.)
E de mult timpul...Suntem de rasul curcilor...Sandu & Dragomir vor sa-l intreaga pe Ceausescu...si noi fraierii romani ii lasam!!! :( E de mult timpul! JOS cu SANDU & DRAGOMIR! JOS cu INCOMPETENTA si abuzul de putere!!!
SI MAI AM UN SINGUR DOR MITICA LA VORBITOR
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.