Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Cum de ce sa cumpăr??? Stii foarte bine ca - la vârsta mea - nu sunt atât de evlavios pe cat ar trebui. Ne-a zis aici popicul de serviciu ca dacă luam brânza sfințită de la Nea Gigi o conserva face cat o spovedanie. Am luat doua lăzi, ca sa fiu acoperit. Săptămâna asta.
Sincer, nu cred ca mai depun nici o plângere pentru tot restul vieții, de-acum încolo, cata o mai fi. Tocmai ce-am aflat ca Borcea a renunțat la țigara de după; ajunsese săracul la trei pachete. Ce plângere sa mai depun si eu...?
Inselat, fireste. Ai avea tot dreptul sa depui o reclamatie la Autoritatea Nationala pentru Protectia Consumatorului. Acum intrebarea e de ce ai vrea sa cumperi o conserva pe care scrie fcsb?! Iti place atat de mult telemeaua de oaie in saramura?
Sigur, asta încerc cu succes de multă vreme. Însă, așa cum știi, organismul uneori, nu te lasă! Zice: “Mai uită-te bă fraiere și tu către Heather, nu mai sta băi moluscă cu capul în jos când intră Ginger, pune mâna și fură Mercedesul alb lui Clint. Doar o tură, că nu moare. Vezi și tu, mai citește GSP!”
Poate o să razi, dar îl cunosc personal, din 1987, probabil luna septembrie sau octombrie. Habar nu ai, Bastenitos, câtă dreptate ai. De obicei acele doamne erau soție de compozitori în etate, de mult duși cu toții dintre noi. Pe de altă parte înțeleg că omul ăsta nu a fost la pușcărie, deci sparge patternul lui Nenea Ovi în emisiune, ceea ce, evident, duce și la o scădere de ratings. De exemplu, dacă eu cumpăr și plătesc o conservă cu FCSB, o deschid și văd că înăuntru este Steaua, cum crezi tu că mă simt eu?
- În tribune era și domnul Țiriac. Nu știa cu ce mă ocup eu. Dar a fost cel mai frumos compliment pe care l-am primit vreodată în tenis. „Bună seara, domnu' Țiriac!”. Nu mi-a zis bună seara, nu mi-a zis nimic. „Câți ani ai?”. „22”. „Mulțumesc, la revedere!”....Ok, si unde e complimentul?! Ca te-a trimis dupa tigari de foi?
Ai face orice sa nu iei somniferele prescrise de medic. Inclusiv sa te uiti la Prietenii lui Ovidiu. Remediu naturist garantat. Fara efecte toxice.
Baiatul asta, idolul femeilor nonagenare, arata mai batran decat nea Ovi si Irinel Columbeanu la un loc. Cum e posibil?!
Profund recunoscător domnului Ioanițoaia! În căutare ceva fără sare și piper, disperat, am intrat pe GSP. Subiectul propus nu nu numai că întrunește toate cele cerute de medici, dar pe deasupra mai și adoarme. Mulțumiri!
Am citit până la capăt tot sperând că e și ceva interesant aici. M-am înșelat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.