Alte știri din fotbal
CS Dinamo, trupa lui Ionuț Chirilă, a obținut prima victorie a sezonului! Azi sunt programate 7 meciuri în Liga 2
23
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
1
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
Tot pentru brasovechiu. Am trai foarte bine fara voi TARANILOR, nu avem nevoie de voi, plecati taranilor din Bucuresti, lasati-l curat, fara scursuri ca voi, fara parveniti, nespalatilor. Putiti a oaie si a balegar.
brasovechiu, sa stii ca in provincie nu sunt chiar atat de multi frustrati precum esti tu. CFR are fotbalisti buni, dar conducatori de mizerie, inventeaza sacose, umbla la arbitri, fac orice sa castige, sunt noul dinamo.
Pentru brasovechiu. Mai tarani imputiti. Nu va este rusine, ati umplut Bucurestiul cu voi, cu prostia si indecenta voastra. Voi declarati razboi bucurestiului? Care provincie, numai tarani nespalati si imputiti. Va foute grija de Bucuresti ca nu sunteti in stare sa supravietuiti aici, sunteti prea prosti pentru o capitala. Provincia....numai tarani si ciobani, asa ca Becali. O sa va omaoram de cate ori va prindem prin Bucuresti, TARANILOR. Iar referitor la CFR va intreb...cate victorii are CFR-ul in fata Stelei? Sunteti jalnici
Eu l-as intreba pe Argateala(!) asta cum e sa dai limbi toata ziulica la dosul lui Jiji. Si pe suporterii stelisti aia care is mai spalati ( ca exista de-astia) cum se simt cand stiu ca ciobanul e patron de Steaua?
Toti mucosii astia, so toti golanii care se denumesc ca fiind ultrasi stelisti, adica niste cimpanzei un pic mai evoluati or sa vada duminica ce inseamna sa ti-o iei de la CFR Cluj si vor fi pusi la colt. Atat de tare va uraste intreaga provincie bai bucuresteni de doi bani, oligofreni cu acte ce usnteti incat vom jubila o tara intreaga atunci cand veti fi pusi la colt pe coji de nuca si nu veti prinde nici macar podiumul bai creaturi scarboase !!!!!!!!!!!!
Voi stelistilor nu va invatati minte :))). ati fost cu nasul pe sus inainte de Poli - Steaua. Ati mancat bataie. Acum sunteti cu nasu pe sus iara. Eu zic ca e bine sa fiti rezervati si sa fiti mai calmi in declaratii. E mult mai bine si scapi dupa de mistouri.
ceferistii astia sunt niste parveniti, niste frustrati!!!!!! o sa-i aducem cu picioarele pe pamant in Ghencea-templul fotbalului romanesc!!!! FORZA STEAUA!!!!!!
HAIDEEEEEEEEETIII CU TOTIIII-N GHENCEAAAA SA SUSSSSTINEEEM PE STEEEAAAUAAAA CANTAAAAM PANAAA RAGUSIIM STEAUAAAA CE MUUUULT TE IUBIIIIM OO OOO OOOOOO Zapata Golanski Goian Ghionea Emeghara Ov Petre Mendoza Dica Dayro Habibou Pepe FT Steaua Bucharest 3 - 0 CFR Provincia
muresane ai puso duminica RAUU
bai grasule, biletele la meciul din ghencea s-au vandut ptr ca oamenii vor sa vada steaua, in niciun caz nu s-au vandut ptr ca joaca cfr-ul; asta ca sa stii si tu, nesimtitule!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.