Alte știri din fotbal
Anunțul momentului pentru FCSB și Dinamo: acord LPF - Primăria Capitalei!
0
„Cel mai modern stadion” » Arena de 140.000.000€ din România are constructor!
0
„Nu îl salut pe Mititelu, nu avem ce discuta!” » Dialog de gradul zero despre echipele din Craiova: „Ce vă place să mă agitați... Echipa nu e făcută de PSD!”
0
„Foca” de la Rapid i-a răspuns Dianei Șucu după criticile vehemente: „Caracterul unui om se vede cel mai clar...”
0
Știri din fotbal internațional
Julian Alvarez, despre viitorul său în tricoul lui Atletico Madrid: „Nu se știe niciodată”
0
Starul lui Manchester City, reclamat de vecini la poliție dintr-un motiv incredibil
0
Seria neagră a Barcelonei a ajuns la 11 luni! » „Laporta oferă mai mult spectacol decât trupa lui Hansi Flick”
0
Manșa tur a „optimilor” Ligii Campionilor continuă astăzi, cu alte 4 meciuri tari
4
Lifestyle
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Celulele adormite ale Iranului, gata de activare. Cum funcționează rețelele ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
ULTIMA ORĂ: Escaladare majoră: Israel și Iran în pragul unui război total
Libertatea
Deci as vrea si io sa intreb ca cine a facut aceasta "echipa ideala"??? becali sau argaseala? is curios care dintre ei , ca cunoaste atatea jucatori in afara de al lor
ce echipa ideala mah???apararea stelei, mijlocul rapidului si atacul vasluiului:)))
L.O.L-asta vi se pare voua echipa ideala:)))=)))sh curcile rad de voi mai ....hai sa fim seriosi ....nu vreau sa'mi apar ecipa adik CFR'ul dar ghionea mai bun ca sh cadu....sau wesley mai bun decat cristea de la dinamo...andrei ma refer....sh cu zapata in poarta:)))nu mi'e prea simpatica urziceni da zik k merita sa aiba sh ei jucatori in echipa asta ideala....gasetarii astia sunt oile lu becali asa k nu are rost sa ne enervam...forzzza CFR...sh dinamo
Mai bine GSP nu tine cu CFR !
Un popor de nemultumiti sunt romanii! ;-)))))))
asa statistica tampita nu am vazut de vreo 2 luni...si atunci ,tot marca gsp....du-te mai Ionuţ Iordache si mai priveste niste meciuri,nu doar ala de pe antena1(motivul pentru care vezi doar oi)...
Astea sunt studi si clasamente facute noaptea pe intuneric si cu sticla de tzuica de pruna pe masa. penibil Nu vreau sa ridic CFRul in slavi dar sunt jucatori de la CFR cat si de la alte echipe mult mai buni decat aia pe care ii sarutati pe acolo prin clasamente... hai pa ca sunteti naspa.
Cel mai eficace ATAC...asta spune ceva ,nu??? Hai FC VASLUI!!!
Cel mai eficace ATAC...asta spune ceva,nu??? Urmeaza 4 etape de foc...daca iesim bine,nimeni nu ne mai poate sta in cale...cum ar suna;FC VASLUI,CAMPIOANA???!!!
Ce p.l.m. de echipa ideala e asta bre??? Ati pus toata defensiva de la steaua, ce cauta ratatul de ghionea acolo?? Helder dc nu e??? Costea dc nu e?? De cine e facuta echipa asta ideala?!? De Mos Craciun??!? F.uck u anyway!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.