Comentarii (20)
florianveress
florianveress  •  28 Aprilie 2022, 15:12
Postat de platinicuy pe 28 Aprilie 2022, 15:09

***l? repet,pana in minutul 78 a fost doar 3-0 pentru city si in ultimele 12 minute au dat 2 goluri,ultimul venind chiar in minutul 90. la pauza a fost doar 2-0 pentru city. te umilesti singur bah.

***

platinicuy
platinicuy  •  28 Aprilie 2022, 15:09
Postat de florianveress pe 28 Aprilie 2022, 15:06

Nu mai băga în seamă toţi retardaţii, habar n-au de fotbal! Lasă-i să creadă că sunt cei mai tari din univers! E problema lor.

florianveress  •  28 Aprilie 2022, 15:06
Postat de blahblahblah111 pe 28 Aprilie 2022, 14:50

5-0 a fost o intamplare, doar cine e rau intentionat sau nu isi mai aduce aminte meciul spune altceva. City a avut 2 penalty-uri ratate, vreo 4-5 ocazii uriase de gol pe langa, iar la 5-0 s-a oprit pur si simplu din a ataca. City putea sa dea lejer 9-10 goluri meciul ala. Acelasi scenariu s-a intamplat la Lazio-fc fcsb. cand la 5-0 immobile refuza sa ma marcheze, dribla singur in fata portii fara sa suteze. Lazio putea sa dea lejer 8-9 goluri in seara aia. Norocul clasic al fc fcsb-ului, sa prinda echipe care urmeareau mai degraba urmatoarea etapa din campionat decat meciul din Europa, care era mai mult decat simplu.

platinicuy
platinicuy  •  28 Aprilie 2022, 15:03

baiete,esti *** sau te faci? cu city,city a dat golurile de 4-0 si 5-0 dupa minutul 78,a***.mai mult,golul de 5-0 a venit in minutul 90. repet,esti efectiv ***.

emil1986
emil1986  •  28 Aprilie 2022, 14:52
Postat de Ticu Troya pe 28 Aprilie 2022, 14:27

Mă uit la poza asta și c e văd : mii de militari în termen !!! De fapt asta era galeria lu” steaua . Pe nici un stadion din lume n-am mai văzut așa ceva . Erau aduși să încurajeze echipa ! Ei n-aveau suporteri , aveau numai chibiți !!!

S-a mai vazut ma. Asa era pe mai toate stadioanele din Uniunea Sovietica, Bulgaria, Polonia si chiar in Ungaria. Da o cautare pe Youtube si ai sa vezi ca am dreptate.

blahblahblah111
blahblahblah111  •  28 Aprilie 2022, 14:50
Postat de platinicuy pe 28 Aprilie 2022, 14:40

culmea ca a jucat Steaua cu city in 2017 si a pierdut cu 5-0. nu stiu daca Steaua din 1986 pierdea cu city,tinand cont ca city nu ne-a dat acum mai mult de 5 goluri cand aveau o echipa de 100 de ori mai scumpa decat Steaua.

platinicuy
platinicuy  •  28 Aprilie 2022, 14:40
Postat de magic4ever pe 28 Aprilie 2022, 14:38

Ce exagerari....Sa compari fotbalistii din perioada aia cand se juca cu 2 viteze cu cei din ziua de azi cand se joaca cu 10 viteze ....daca juca Steaua din 86 cu Real sau City din ziua de azi pierdeau la cel putin 5-6 goluri diferenta....