Alte știri din fotbal
Ireal! Gol marcat dintr-un ofsaid uriaș în primul meci al etapei din Liga 2
0
Liga 2, aproape 2026 » Așa s-a schimbat tabela în derby-ul de promovare :)
0
Puștiul de la FCSB și-a aflat pedeapsa după eliminarea din debutul în Cupa României
0
Adrian Iencsi numește fotbalistul #1 de la Rapid: „E incredibil, cel mai bun!”
3
Știri din fotbal internațional
ACUM are loc tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026
3
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Craiova are intr-adevar unul dintre cele mai frumoase stadioane din tara si nu e rea initiativa gsp de a nota experientele la meci pe stadioanele patriei. Insa nu pot sa nu ma abtin sa comentez rubricile despre mancare si bautura care sunt meschine si unde notele variaza pe o scara mare in functie de puncte de vanzare, cateva produse si preturile aferente. De acord ca e important sa fie puncte de vanzare suficiente dar cam atat. La bauturi este mai important sa fie intr-adevar racoritoare vara si incalzitoare iarna, altfel prea putin conteaza ca au Coca sau Pepsi "si chiar cafea" sau ca pe langa popcorn se mai servesc si alune. :)) Apropo, "obisnuitul popcorn" este de fapt un import american de data recenta care a inlocuit traditionalele "seminte bune baieti". Altfel parca merg mai bine niste cipsuri. Si de curiozitate, daca s-ar da produse de pomana ati da nota maxima? :)) Cum punctati diferenta de 25 de bani la popcorn? :)) Presa romaneasca are un cult bolnav pentru preturi, totul in tara asta este rezumat la bani, cresteri si descresteri de preturi si mai putin la calitate. Asa e economia de cand lumea: preturile variaza in fucntie de cerere, oferta si disponibilitatea resurse iar cetateanul se adapta. De exemplu ce relevanta are sa iei in calcul ca punga de alune costa 7 lei cand intr-o luna e posibil sa ajunga la 7,5 lei datorita inflatiei mari sau daca schimba furnizorul se poate chiar ieftini la 6,85 lei? :)
pai ce va mira.suntem cei mai multi,cei mai patimasi si cei mai faini suporteri din tara! doar STIINTA CRAIOVA CS UNIVERSITATEA CRAIOVA!!
Si pentru infiintarea direct in liga a doua, la Mogosoaia, la ordinul PSD, ce nota i-a dat GSP? PS. Din cate stiu, si cealalta echipa din Craiova joaca pe aceeasi arena, si nu a primit de la GSP "Confort stadion - Nota 9,5"! :)))
Presupun ca veti da aceeasi nota si lu iFCU ca doar joaca pe acelasi stadion nu ? Cum sa laudati un club pentru stadion atata timp cat stadionul este facut din bani publici si nu de catre acel club ? Ce merit are clubul ca are un stadion mai bun sau nu ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.