Alte știri din fotbal
Olimpiu Moruțan, transferul iernii în Superliga, prima conferință de presă la Rapid
0
Răcit înainte de derby, Charalambous a anunțat o nouă absență cu CFR: „A simțit ceva la spate”
0
Pentru ISTORIE! A fost semnat actul pentru OZN-ul din inima României care va costa 64.000.000 de euro
0
Daniel Bîrligea, scos la vânzare » Impresarul atacantului de la FCSB, anunț major: „Pentru jumătate din sumă”
7
Știri din fotbal internațional
Revenire în Premier League? » Arsenal îl dorește pe Julian Alvarez
0
Insula cea mai mare de pe glob are 10% din populație fotbaliști legitimați și vrea în preliminariile Mondiale! » Răspunsul CONCACAF și replica pentru Donald Trump
0
Hansi Flick, înainte de alegerile de la conducerea Barcelonei: „Nu investim mulți bani, dar luăm decizii corecte”
0
Condiția pusă de Jurgen Klopp pentru a o antrena pe Real Madrid » La ce jucători s-ar putea renunța în vară
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
Cârjanele stai ușor ca meciurile grele inca n-au venit!Cu apararea aia,Dinamo sa zica bodaproste daca scapa de baraj!
Cârjan jucătorul lunii??? Asta e prea de tot. A făcut și el un meci bun la CFR cu un gol frumos, dar apoi la Petrolul a dat un gol că a fost lăsat de ceilalți (și nu mai spun de ce că o să fiu cenzurat de gsp pe motiv că ”nu am probe pentru acuzații grave”) și apoi a făcut 2 meciuri mediocre. Așa a făcut și la FC Rapid 1923, 2 meciuri bune la început și apoi nimic. Ajunge pe bancă și la dinamo.
Dinamoviștii ca și rapidistii fac tot felul de declarații care mai decare mai hazlii. Sa pună mana sa muncească. Fac 2-3 jocuri bune și se vad toți campioni dar nu știu nici sa facă o preluare de balon sau un stop pe piept.
Dinamo ramane Dinamo, un club mare cu o istorie imensa in spate. Cirjan a simtit asta, se simte apreciat, are parte de incredere... ala aia care isi fac centenarul dupa 101 ani (de nimic) a avut parte doar de circ.
Bravo Cîrjan!
a zis ca fcsb este pe locul 15 !!!
????????????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.